Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2023, 14:00

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

99 zł zamiast 1000 zł za wielką kolekcję gier 11 bit studios

Na platformie Steam wystartowała promocja, w ramach której można zdobyć kolekcję gier rodzimego 11 bit studios w znacznie niższej cenie.

Źródło fot. 11 bit studios, Steam
i

Weekend za pasem, a to oznacza, że po całotygodniowej harówce można w końcu oddać się swoim pasjom, w tym przypadku grom wideo. Tak się składa, że na Steamie pojawiła się promocja, która może skusić wielu fanów polskich produkcji. Oferta dotyczy bowiem tytułów stworzonych i wydawanych przez rodzime 11 bit studios.

Decydując się na zakup całej kolekcji, w skład której wchodzi 12 tytułów (m.in. Frostpunk, This War of Mine, Children of Morta), przeznaczone do nich DLC i soundtracki, zapłacimy 99,62 zł, co daje w sumie 91-procentową obniżkę (standardowa cena za cały zestaw to ponad 1000 zł). Oferta jest ograniczona czasowo i potrwa do 23 marca, do godziny 23:59.

  • Pełną listę gier i dodatków objętych promocją znajdziecie pod tym linkiem.

Na koniec warto przypomnieć, że aktualnie 11 bit studios pracuje nad takimi produkcjami, jak Niezwyciężony oraz The Alters. Premiery tej pierwszej należy oczekiwać jeszcze w tym roku. Data debiutu drugiego tytułu wciąż pozostaje nieznana.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej