Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 kwietnia 2021, 15:53

autor: aadamus

Steam, Epic Games Store i PS Store - darmowe 5 gier na weekend 23-25 kwietnia

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie odebrać lub przetestować w ten weekend. Wśród nich znajdziecie między innymi Obcego: Izolację, Hand of Fate 2 oraz Horizon Zero Dawn Complete Edition.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy dla Was listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

PS Store

Horizon Zero Dawn Complete Edition – do odebrania za darmo

Horizon Zero Dawn to sandboksowa gra akcji. Przygoda rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której maszyny stały się dominującymi jednostkami. Tytuł będzie dostępny za darmo na konsolach PS4 i PS5 do 15 maja. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Horizon Zero Dawn Complete Edition w PS Store
  2. Horizon Zero Dawn od dziś za darmo

Epic Games Store

Obcy: Izolacja – do odebrania za darmo

Obcy: Izolacja to survival horror, którego akcja osadzona została w uniwersum filmowej serii Obcy. W czasie przygody wcielamy się w Amandę, czyli córkę głównej bohaterki sagi – Ellen Ripley. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 29 kwietnia do godziny 17:00 czasu polskiego. W grę zagramy w ojczystym języku.

  1. Obcy: Izolacja w Epic Games Store
  2. Obcy: Izolacja i Hand of Fate 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Hand of Fate 2 – do odebrania za darmo

Hand of Fate 2 to nietypowa produkcja łącząca w sobie elementy RPG-a akcji i karcianki. Cała rozgrywka opiera się na pokonywaniu kolejnych wyzwań generowanych na podstawie kart rzucanych przez tzw. Rozdającego. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 29 kwietnia do godziny 17:00 czasu polskiego. W grę zagramy w ojczystym języku.

  1. Hand of Fate 2 w Epic Games Store

Steam

Quiplash – do odebrania za darmo

Quiplash to kooperacyjna gra słowna. Grupa osób odpowiada na zadawane przez tytuł pytania, a następnie wzajemnie ocenia swoje odpowiedzi. Produkcję odbierzecie za darmo na Steamie do 26 kwietnia do godziny 19:00 czasu polskiego. Cała zabawa odbywa się wyłącznie po angielsku.

  1. Quiplash na Steamie

Warhammer: Vermintide 2 – darmowy weekend

Warhammer: Vermintide 2 to nastawiona głównie na kooperację gra akcji, w której trafiamy do miasta Helmgart, a naszym zadaniem jest walka z siłami Chaosu oraz hordą Skavenów. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany może za darmo przetestować pozycję. Jednocześnie trwa także promocja, w ramach której tytuł nabędziecie za 26,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową i niedawno wzbogaciła się o bezpłatne DLC – Chaos Wastes.

  1. Warhammer: Vermintide 2 na Steamie

Grapple Tournament – darmowy weekend

Grapple Tournament to zręcznościowa strzelanina przeznaczona na gogle wirtualnej rzeczywistości. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa także promocja, w ramach której tytuł nabędziecie za 44,99 zł. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Grapple Tournament na Steamie

IndieGala

Blood Harvest 3 – do odebrania za darmo

Blood Harvest 3 to strzelanina z elementami platformowymi ukazana w widoku z boku. Podczas przygody przemierzamy kolejne areny i pokonujemy zastępy przeciwników oraz bossów. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Blood Harvest 3 w IndieGala Freebies

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.