Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2021, 15:55

autor: AlexB

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 19 listopada 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać lub przetestować. Wśród nich znajdziecie Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory oraz betę multiplayera Halo Infinite.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądacie).

Steam/Microsoft Store

Halo Infinite Multiplayer Beta - do odebrania za darmo

Otwarta beta trybu multiplayer Halo Infinite daje szansę na wzięcie udziału w starciach w kilku różnych trybach, w których walczyć może do 24 graczy (lub botów). Znajduje się w niej również szereg wyzwań i rzeczy do odblokowania, chociażby w ramach płatnego Premium Battle Passa sezonu pierwszego rywalizacji, zatytułowanego Heroes of Reach. Warto zaznaczyć, że wszelkie postępy poczynione w ramach bety zostaną przeniesione do pełnej wersji, która zadebiutuje 8 grudnia (przy czym należy pamiętać, że po jej premierze tryb wieloosobowy nadal będzie darmowy).

Otwarta beta multiplayera Halo Infinite jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Na wszystkich platformach posiada ona polską wersję językową (obejmującą jedynie napisy).

Halo Infinite Multiplayer Beta na platformie Steam

Halo Infinite Multiplayer Beta w Microsoft Store

Ubisoft Connect

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - do odebrania za darmo

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to trzecia odsłona kultowej serii skradanek od firmy Ubisoft. Skupia się ona na przygodach Sama Fishera, niezwykle skutecznego agenta pracującego dla NSA (National Security Agency), który tym razem musi złagodzić napięcie między Koreą Południową, Japonią oraz Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną, które powstało w wyniku niepokojących wydarzeń wywołanych przez hakerów. Produkcja pozwala na odwiedzenie szeregu rozsianych po całym świecie poziomów, najeżonych przeciwnikami, których musimy zgrabnie ominąć bądź wyeliminować z wykorzystaniem naszego sprytu oraz posiadanych gadżetów.

Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 25 listopada do godziny 15:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory na platformie Ubisoft Connect

Epic Games Store

Guild of Dungeoneering – do odebrania za darmo

Guild of Dungeoneering jest produkcją opracowaną przez złożone z jednej osoby irlandzkie studio Gambrinous, łączącą w sobie elementy karcianki oraz prostego RPG-a. Wcielamy się w niej w przywódcę podupadłej gildii poszukiwaczy przygód, którego celem jest doprowadzenie jej do chwały i bogactwa. Robimy to, wysyłając podległych nam bohaterów do podziemi, które musimy... sami ułożyć z posiadanych elementów. Przyjdzie nam także walczyć z groźnymi potworami, co zostało zrealizowane w systemie turowym.

Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 25 listopada do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Guild of Dungeoneering na platformie Epic Games Store

KID A MNESIA EXHIBITION – do odebrania za darmo

KID A MNESIA EXHIBITION jest pierwszoosobową grą eksploracyjną, stworzoną z okazji rocznicy wydania albumów Radiohead – Kid A i Amnesiac. W trakcie zabawy mamy okazję zwiedzić niezwykłą krainę snów – cyfrowo-analogowy, wywrócony do góry nogami wszechświat stworzony z oryginalnych dzieł sztuki i nagrań. Wszystko to rzecz jasna opatrzone muzyką zespołu Radiohead.

Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 25 listopada do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową (obejmującą jedynie napisy).

KID A MNESIA EXHIBITION na platformie Epic Games Store

KID A MNESIA EXHIBITION można także zdobyć za darmo w PlayStation Store.

KID A MNESIA EXHIBITION na platformie PlayStation Store

Never Alone – do odebrania za darmo

Never Alone to platformówka z elementami gry logicznej. Opowiada ona o przygodach młodej dziewczyny z plemienia Inupiaq, która w towarzystwie białego lisa udaje się na niebezpieczną wyprawę przez pokrytą śniegiem krainę, by uratować własny lud i powstrzymać nadejście wiecznej zamieci. Rozgrywka polega na przemierzaniu rozległych poziomów, unikaniu pułapek, walce z przeciwnikami i rozwiązywaniu zagadek logicznych.

Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 25 listopada do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową (obejmującą jedynie napisy).

Never Alone na platformie Epic Games Store

Darmowy weekend

Multiplayer Call of Duty: Vanguard – do przetestowania

Na koniec jeszcze informacja związana z bezpłatnymi testami trybu wieloosobowego Call of Duty: Vanguard, czyli najnowszej odsłony kultowego cyklu strzelanek FPP. Każdy zainteresowany może wziąć w nich udział do 22 listopada. Co istotne, wszelkie postępy poczynione podczas zabawy w wersji bezpłatnej zostaną przeniesione, gdy zdecydujemy się zakupić pełną.

Darmowy weekend z multiplayerem Call of Duty: Vanguard jest dostępny na PC (za pośrednictwem Battle.net), PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S.

Multiplayer Call of Duty: Vanguard na platformę Xbox One

Multiplayer Call of Duty: Vanguard na platformę Xbox Series X/S

Multiplayer Call of Duty: Vanguard na platformę PlayStation 4

Multiplayer Call of Duty: Vanguard na platformę PlayStation 5

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.