Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 lipca 2022, 17:14

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 1 lipca 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Hood: Outlaws & Legends, Alien Removal Division i Iratus: Lord of the Dead.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Alien Removal Division – darmowa gra

Alien Removal Division to dynamiczny FPS z elementami parkouru. Akcja tytułu osadzona została w latach 50. XX wieku w tajnym wojskowym obiekcie badawczym. W miejscu tym nastąpił wypadek, w wyniku którego cały obiekt został opanowany przez kosmitów. Naszym zadaniem jest uporanie się z nimi.

Alien Removal Division na Steamie

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 1 lipca 2022 roku - ilustracja #1

Kunai Strike – darmowa gra

Kunai Strike to pierwszoosobowa platformówka 3D. W czasie przygody pokonujemy kolejne plansze, wykorzystując przy tym moc teleportacji.

Kunai Strike na Steamie

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 1 lipca 2022 roku - ilustracja #2

Epic Games Store

Hood: Outlaws & Legends – do odebrania za darmo

Hood: Outlaws & Legends to wieloosobowa gra akcji, która bazuje na legendach o Robinie Hoodzie. Podczas zabawy wcielamy się w banitę i z grupą towarzyszy zdobywamy skarby bogatych, by móc rozdać je biednym. Trzeba jednak uważać, bo napad planuje także inna ekipa graczy, z którą trzeba rywalizować. Tytuł można odebrać do 7 lipca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Hood: Outlaws & Legends w Epic Games Store

Iratus: Lord of the Dead – do odebrania za darmo

Iratus: Lord of the Dead to turowe RPG z elementami roguelike. W grze wcielamy się w potężnego nekromantę, który kiedyś został pokonany przez dobrych bohaterów. Powrócił jednak do życia i teraz zamierza podbić cały świat. Tytuł można odebrać do 7 lipca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Iratus: Lord of the Dead w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 1 lipca 2022 roku - ilustracja #3

Geneforge

Geneforge to uznawana już za klasykę gra RPG z otwartym światem. W grze obejmujemy kontrolę nad tzw. Sharperem, czyli czarodziejem obdarzonym mocą kreacji życia. Chcąc poznać tajemnice swojego ludu, protagonista udaje się na pełną niebezpieczeństw wyspę. Tytuł można odebrać do 7 lipca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Geneforge w Epic Games Store

Długożyjące gry free-to-play

Broken Ranks

Broken Ranks to MMORPG, którego rozgrywka wzorowana jest na seriach Fallout i Baldur’s Gate. Podczas przygody przenosimy się do krainy Taern, która została podbita przez Utor. Naszym zadaniem jest wyzwolenie okupowanego regionu.

Tutaj zagrasz w Broken Ranks

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 1 lipca 2022 roku - ilustracja #4

Enlisted

Enlisted to sieciowa strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej, kładąca duży nacisk na dynamikę i realizm starć. Wszystkie typy broni znajdujące się w grze zostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo na polu walki trafiamy również na maszyny lądowe oraz samoloty.

Tutaj zagrasz w Enlisted

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 1 lipca 2022 roku - ilustracja #5

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.