Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2013, 11:22

autor: Sarge

State of Decay w ponad 23-minutowym filmie z rozgrywki

Na targach PAX East 2013 prezentowano grywalną wersję State of Decay. Teraz produkcję studia Undead Labs możemy zobaczyć w trwającym ponad 23 minuty materiale przedstawiającym poszczególne elementy rozgrywki.

Do sieci wyciekł obszerny materiał wideo z zakończonych wczoraj targów PAX East 2013, na którym możemy zobaczyć w akcji grę State of Decay. Całość została wzbogacona o komentarz jednego z twórców, który omawia poszczególne elementy rozgrywki.

Film został nagrany kamerą umieszczoną przed ekranem telewizora, więc jakość materiału z pewnością pozostawia sporo do życzenia. Najważniejsze jest jednak to, że możemy zaobserwować wiele elementów zabawy, jak na przykład opcję rozbudowywania swojej bazy. Oprócz tego pokazano eksplorację wirtualnego świata i walkę z grupami zombie.

State of Decay to trzecioosobowa gra akcji dla jednego gracza z zombie w roli głównych przeciwników, która wcześniej była znana pod roboczym tytułem Class3. Trafimy do rozległego, otwartego świata z dużą liczbą zadań do wykonania. Na swojej drodze spotkamy zombie, które opanowały tutejszą okolicę. W ich eksterminacji pomoże dość różnorodny arsenał broni. Gra ukaże się na PC oraz Xboksa 360. Data premiery pozostaje nieznana, ale do oficjalnego debiutu powinno dojść jeszcze w tym roku.