Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 15 listopada 2019, 17:13

autor: Froozyy

Startujemy z turniejem PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Właśnie ruszyły zapisy do kolejnych zawodów z serii Friendly Fire by Wedel Up!. Tym razem zawodnicy zmierzą się w pojedynkę w grze PUBG. Na graczy z dwóch pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel. Każdy z uczestników otrzyma również punkty do rankingu generalnego, w którym do wygrania jest karta graficzna.

Turniej PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Startujemy z turniejem PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-15
Turniej PUBG w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

W przyszłym tygodniu rozegramy kolejny turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up!, w którym gracze po raz kolejny zmierzą się w grze PUBG. Tym razem jednak zawodnicy będą zmagać się w pojedynkę. Za zajęcie pierwszego oraz drugiego miejsca przewidziane są nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E. Wedel, a także kolejne punkty w rankingu generalnym obecnego sezonu.

Rejestrować się możecie pod tym adresem do 20 listopada do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 21 listopada między 7:00 a 20:00. Turniej rozpocznie się w ten sam dzień o 21:00.

Przypominamy, że w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up! każdy z uczestników walczy o nagrodę główną w postaci karty graficznej GeForce RTX 2070 Super, która czeka na zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Pełny regulamin z kolei znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Regulamin turnieju

  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń.
  • Turniej rozgrywany będzie w trybie SOLO z dozwolonym wyłącznie widokiem FPP.
  • Rozegrane będą trzy mecze (Erangel, Miramar, Vikendi), a na podstawie ich wyników ustalona zostanie ostateczna punktacja.
  • Maksymalna liczba uczestników wynosi 98 osób.
  • Uczestnicy otrzymują punkty w zależności od zajętego miejsca w każdym meczu oraz ilości zabójstw. Nagroda za każde zabójstwo wynosi 2 punkty, a punktację za miejsca w meczu przedstawia tabela dostępna w regulaminie turnieju.

Najważniejsze terminy