Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2021, 22:09

Kolejne screeny ze Starfielda wyciekły do Internetu

Do Internetu trafiły dziś screeny rzekomo pochodzące ze Starfielda. Mają one przedstawiać wersję gry z 2018 roku i ukazują między innymi wnętrze okrętów kosmicznych.

Wszystko wskazuje, że Bethesda zaliczyła dziś duży wyciek. W ostatnich godzinach Internet obiegły screeny rzekomo pochodzące ze Starfielda. Za ich publikację odpowiada Skullzi, czyli twórca internetowy specjalizujący się w publikowaniu treści powiązanych z amerykańską firmą. Łącznie na jego koncie Twitter pojawiło się 7 grafik ukazujących wnętrza statków oraz sugerujących, że w tytule pojawi się widok FPP. Wybrane z nich możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: https://twitter.com/SkullziTV/status/1393219766316318723

Źródło: https://twitter.com/SkullziTV/status/1393207362715017219

Według informacji opublikowanych przez Skullziego screeny te otrzymał z zaufanego źródła. Mają one rzekomo pochodzić z 2018 roku, z wersji gry, na której twórcy testowali mechaniki rozgrywki. Podał on także, że w grze znajdziemy dwie frakcje – The Black Fleet i Space Nation Alliance.

Jednocześnie źródło przecieku przekonuje, że Starfielda zobaczymy na tegorocznych targach E3. Pokrywałoby się to w pewnym stopniu ze słowami Jeffa Grubba z serwisu VentureBeat.

Warto mieć na uwadze, że grafiki te nie muszą faktycznie pochodzić ze Starfielda. Z drugiej jednak strony już wcześniej pojawiały się inne screeny również rzekomo z produkcji Bethesdy i miały one podobną stylistykę do tego, co zobaczyliśmy dzisiaj.

Data premiery Starfielda nadal pozostaje nieznana. Według plotek tytuł ma trafić na rynek w tym roku.

  1. Bethesda – oficjalna strona