Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 maja 2021, 19:32

Pierwsze 15 minut filmu Armia umarłych Zacka Snydera do obejrzenia za darmo

Netflix udostępnił za darmo pierwsze piętnaście minut filmu Armia umarłych. Fragment nowego dzieła Zacka Snydera możecie obejrzeć w serwisie YouTube.

Z jakiegoś powodu Netflix zablokował opisywany w tej wiadomości materiał. Dodamy go ponownie, gdy tylko będzie dostępny.

Firma Netflix postanowiła udostępnić na swoim kanale w serwisie YouTube piętnastominutowy fragment filmu Armia umarłych (Army of the Dead) w reżyserii Zacka Snydera. Pierwszy kwadrans produkcji, która na amerykańskiej platformie streamingowej ma premierę równo za tydzień, 21 maja, możecie obejrzeć całkowicie za darmo.

Jest to na pewno miły gest wobec wszystkich widzów zainteresowanych kolejnym po Lidze Sprawiedliwości dziełem Zacka Snydera. Reżyser poinformował nawet o opublikowanym przez Netflix materiale na swoim Twitterze. Warto zaznaczyć, że aby wyświetlić fragment, trzeba się zalogować i potwierdzić swój wiek, gdyż jego treść – ze względu na przemoc i krew na ekranie film opatrzono kategorią R – może być nieodpowiednia dla młodszych odbiorców.

Udostępnienie darmowego kwadransa z Armii umarłych to nie jedyny w ostatnim czasie przypadek, kiedy jakiś film był promowany w ten sposób. Niedawno informowaliśmy Was o możliwych do obejrzenia bezpłatnie siedmiu minutach z Mortal Kombat w reżyserii Simona McQuoida. Film zebrał mieszane opinie, ale pierwszych kilka scen może Wam pomóc podjąć decyzję, czy warto zapoznać się z całą produkcją. Natomiast dotychczasowe recenzje Armii umarłych są w większości pozytywne, a kolejne opowieści z zaprezentowanego przez Snydera świata już powstają.

Warto też wspomnieć, że właściwa premiera filmu ma miejsce dziś – można go jednak obejrzeć wyłącznie w kinach. Jako że te jeszcze przez tydzień pozostaną w naszym kraju zamknięte, trzeba cierpliwie czekać do udostępnienia produkcji na Netflixie. Zack Snyder zapowiadał ją jako nietypową historię o zombie. Cóż, za tydzień przekonamy się, jak bardzo odbiega ona od gatunkowych klisz. Główne role w filmie grają Dave Bautista, Matthias Schweighofer oraz Tig Notaro.