Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2016, 09:51

autor: luckie

StarCraft II: Nova Covert Ops ukaże się pod koniec marca

Pierwsza porcja dodatkowych misji fabularnych Nova Covert Ops do StarCrafta II ukaże się w Europie 30 marca 2016 roku. Na razie zestaw wciąż da się zamawiać w przedsprzedaży w cenie obniżonej o 33%.

Nova stanie w obronie imperatora pod koniec marca. - StarCraft II: Nova Covert Ops ukaże się pod koniec marca - wiadomość - 2016-03-16
Nova stanie w obronie imperatora pod koniec marca.

Pierwszy z trzech epizodów składających się na pakiet dodatków StarCraft II: Nova Covert Ops pojawi się jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 30 marca (29 marca na terenie Ameryki Północnej), o czym studio Blizzard Entertainment poinformowało na Battle.necie. Zgodnie z zapowiedzią, wprowadzi on trzy misje nowej kampanii fabularnej, która rozszerzy wątki z trylogii StarCraft II, skupiając się na agentce jednostki duchów, znanej jako November „Nova” Terra, usiłującej powstrzymać spisek uknuty przeciwko imperatorowi Menguskowi. Łącznie misji tych ma być dziewięć, a ostatnie ukażą się najpóźniej na początku grudnia 2016 roku.

Co ciekawe, aby poznać historię zawartą w Nova Covert Ops, nie trzeba kupować poprzednich odsłon serii – wystarczy posiadać darmowy pakiet startowy StarCraft II Starter Edition. Sam zestaw Nova Covert Ops kosztuje w tym momencie 14,99 euro, czyli ok. 64 zł (33% mniej niż wynosi cena standardowa) i da się go zamówić przedpremierowo na oficjalnej stronie gry.

  1. Oficjalna strona gry StarCraft II
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.