Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2016, 09:51

autor: luckie

StarCraft II: Nova Covert Ops ukaże się pod koniec marca

Pierwsza porcja dodatkowych misji fabularnych Nova Covert Ops do StarCrafta II ukaże się w Europie 30 marca 2016 roku. Na razie zestaw wciąż da się zamawiać w przedsprzedaży w cenie obniżonej o 33%.

Nova stanie w obronie imperatora pod koniec marca. - StarCraft II: Nova Covert Ops ukaże się pod koniec marca - wiadomość - 2016-03-16
Nova stanie w obronie imperatora pod koniec marca.

Pierwszy z trzech epizodów składających się na pakiet dodatków StarCraft II: Nova Covert Ops pojawi się jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 30 marca (29 marca na terenie Ameryki Północnej), o czym studio Blizzard Entertainment poinformowało na Battle.necie. Zgodnie z zapowiedzią, wprowadzi on trzy misje nowej kampanii fabularnej, która rozszerzy wątki z trylogii StarCraft II, skupiając się na agentce jednostki duchów, znanej jako November „Nova” Terra, usiłującej powstrzymać spisek uknuty przeciwko imperatorowi Menguskowi. Łącznie misji tych ma być dziewięć, a ostatnie ukażą się najpóźniej na początku grudnia 2016 roku.

Co ciekawe, aby poznać historię zawartą w Nova Covert Ops, nie trzeba kupować poprzednich odsłon serii – wystarczy posiadać darmowy pakiet startowy StarCraft II Starter Edition. Sam zestaw Nova Covert Ops kosztuje w tym momencie 14,99 euro, czyli ok. 64 zł (33% mniej niż wynosi cena standardowa) i da się go zamówić przedpremierowo na oficjalnej stronie gry.

  1. Oficjalna strona gry StarCraft II

Ostatnia aktualizacja: 2016-03-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.