Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 lutego 2021, 12:49

autor: Karol Laska

Emo Peter Parker powraca, by dorwać kolejnego bohatera Star Wars

Przeróbki z Peterem Parkerem w wersji Bully Maguire'a powstają jedna za drugą i podbijają Internet. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się filmiki tego rodzaju osadzone w uniwersum Star Wars. Tym razem aktor wziął się za Snoke'a.

UWAGA, SPOILERY

Jeżeli nie oglądaliście Ostatniego Jedi, to zapewne nie chcecie oglądać poniższego filmiku, bo ukazuje on ważną scenę z tego dzieła. Czujcie się ostrzeżeni.

Tobey Maguire otrzymał ostatnio drugie życie. Nie oznacza to jego spektakularnego powrotu do aktorstwa po wielu latach, ale przynajmniej udało mu się stać internetowym memem. Zresztą widzieliście go już zapewne w jego nowym wcieleniu, bo dzieliliśmy się podobnym materiałem jakiś czas temu. Wtedy złowrogi Bully Maguire (alter ego emo Petera Parkera ze Spider-Mana 3) skopał tyłek Qui-Gonowi i stoczył pojedynek z Obi-Wanem.

Dziś nadal możemy oglądać, jak sieje terror w uniwersum Star Wars. Tym razem za swój cel wziął nie byle kogo, bo Naczelnego Wodza Najwyższego Porządku Snoke’a znanego fanom Gwiezdnych wojen z Ostatniego Jedi. I jego pozbawił życia w sposób bezwględny, uprawiając przy tym brutalnym akcie lekceważący, rytualny taniec. Sami zresztą zobaczcie (filmik autorstwa użytkownika AboveHighGround).

  1. Nowa przeróbka Star Wars to emo Peter Parker zamiast Dartha Maula
  2. Star Wars - Liam Neeson chętnie powróciłby do roli Qui-Gona
  3. Spider-Man 3 będzie gigantycznym Spider-Manowym crossoverem