Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2022, 20:33

Znamy prawdopodobny tytuł sequela Star Wars Jedi: Fallen Order

Prawdopodobnie poznaliśmy pełny tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Wyjawił go popularny growy dziennikarz, Jeff Grubb.

W SKRÓCIE:
  • Jeff Grubb wyjawił, że pełnym tytułem sequela Star Wars Jedi: Fallen Order będzie Star Wars Jedi: Survivor;
  • gra nie ukaże się wcześniej niż w 2023 roku.

O tym, że powstaje sequel Star Wars Jedi: Fallen Order, wiemy od stycznia 2022 roku. Na pełną zapowiedź owej gry musimy jeszcze poczekać – plotki mówiły o maju, więc może nie nazbyt długo – ale niewykluczone, że właśnie poznaliśmy jej oficjalny tytuł.

Wszystko za sprawą popularnego branżowego dziennikarza Jeffa Grubba, który w 46. odcinku swojego podcastu GrubbSnax omawiał ogłoszoną dziś obsuwę, jaką zaliczyły Starfield i Redfall. Amerykanin wspomniał przy okazji o wielu innych grach i wydawcach – w tym właśnie o sequelu Star Wars Jedi: Fallen Order.

Dziennikarz zasugerował, że zna pełny tytuł owej produkcji, lecz nie chciał go wyjawić. Widzowie zaczęli rzucać swoje przypuszczenia na czacie na Twitchu, aż w końcu jeden z nich trafił. Star Wars Jedi: Survivor” – napisał internauta o pseudonimie colonelsanders21, a Jeff Grubb potwierdził jego domysł.

Dziennikarz podkreślił również, że Survivor nie ukaże się wcześniej niż w 2023 roku – według jego ostatnich zapewnień tylko na PC, PS5 i XSX/S. A kiedy konkretnie? Być może dowiemy się tego jeśli nie jeszcze w maju, to na jednym z pokazów, które planowane na czerwiec 2022 roku.

Zapis 46. odcinka podcastu GrubbSnax możecie obejrzeć poniżej. Interesujący nas fragment rozpoczyna się w 01:06:42. Tytuł pada zaś w 01:32:05.