Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 maja 2022, 20:40

autor: Patryk Michaś

Zobacz zwiastun Dragon Ball Super: Super Hero

W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego animowanego filmu Dragon Ball Super: Super Hero. Wygląda na to, że bohaterowie serii ponownie staną w obronie świata.

Źródło grafiki powyżej: YouTube / Crunchyroll Collection

W sieci zadebiutował trailer nadchodzącego pełnometrażowego anime Dragon Ball Super: Super Hero. Zapowiada on, że w produkcji nie zabraknie widowiskowych pojedynków, w których udział wezmą kultowi bohaterowie.

Fabuła

Dragon Ball Super: Super Hero to dwudziesty pierwszy film kinowy z serii Dragon Ball i drugi z podserii Super. Wydarzenia skupiają się na powrocie Armii Czerwonej Wstążki, którą Goku pokonał w przeszłości.

Organizacja wraca z zamiarem zemsty, a na jej wyposażeniu znajdą się potężne, zreformowane androidy Gamma 1 oraz Gamma 2. Bohaterowie będą musieli zrobić wszystko, by ponownie uratować świat przed zagładą.

Premiera

Premiera animowanego filmu miała pierwotnie nastąpić 22 kwietnia tego roku, ale ze względu na atak hakerski przeprowadzony na japońskie studio Toei Animation, debiut postanowiono przełożyć. Nowy termin wyznaczono na 11 czerwca 2022 roku.

Warto wspomnieć o tym, że podobnie jak w przypadku pierwszego filmu z serii SuperDragon Ball Super: Broly, w tę produkcję również zaangażowany będzie Akira Toriyama, autor mangi Dragon Ball. Sugerując się sukcesem, jaki osiągnął poprzedni obraz, możemy założyć, że fani sagi nie zawiodą i również ten tytuł wzbudzi duże zainteresowanie.