Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2016, 13:21

autor: luckie

Star Wars: Battlefront 2 ukaże się jesienią 2017 roku

Firma Electronic Arts potwierdziła, że kolejna odsłona cyklu Star Wars: Battlefront ukaże się za rok, czyli jesienią 2017 roku. Gra pozwoli nam wziąć udział w wydarzeniach z nowych filmów z sagi Gwiezdnych wojen, a więc najpewniej epizodów VII-IX.

Przy okazji ujawnienia ostatnich wyników finansowych Electronic Arts (o których więcej przeczytacie w tym newsie), przedstawiciele firmy potwierdzili, że następca Star Wars: Battlefront ukaże się za rok, a więc jesienią 2017 roku, jak podaje serwis Polygon. Kolejna odsłona popularnej strzelanki sieciowej osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen weźmie na warsztat zawartość z nowych filmów, czyli najpewniej z epizodów VII-IX (bohaterowie i planety z Łotra 1 pojawią się w ostatnim DLC do Star Wars: Battlefront). Oznaczałoby to, że w grze wcielimy się m.in. w takie postacie, jak Rey, Finn, Han Solo, Luke Skywalker, Kylo Ren czy generał Hux.

Na kolejne Star Wars: Battlefront musimy poczekać jeszcze rok. - Star Wars: Battlefront 2 ukaże się jesienią 2017 roku - wiadomość - 2016-11-03
Na kolejne Star Wars: Battlefront musimy poczekać jeszcze rok.

EA zapewnia, że Star Wars: Battlefront 2 będzie niezwykle głęboką i zajmującą pozycją, choć nie podano, jakie konkretnie rozwiązania to sprawią. Pragniemy w tym miejscu przypomnieć, że nowy Battlefront to niejedyna obecnie powstająca gra z tego uniwersum. W produkcji znajduje się także gra akcji z otwartym światem od Visceral Games i Amy Henning (scenarzystki serii Uncharted), zaplanowana na 2018 rok, a także trzecioosobowa gra akcji od Respawn Entertainment (twórców serii Titanfall) i Stiga Asmussena (dyrektora kreatywnego God of War III), osadzona w zupełnie nowym okresie „odległej galatyki”.

  1. Oficjalna strona gry Star Wars: Battlefront