Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2020, 11:46

autor: Damian Gacek

Star Wars 1313 - screenshot z anulowanej gry robi wrażenie

Do sieci wyciekł obrazek, który podobno jest screenem ze skasowanej gry akcji Star Wars 1313 od nieistniejącego już studia LucasArts.

Użytkownik Reddita o nicku LifeByTheSword wywołał dość spore zamieszanie w Internecie. W swoim poście opublikował obrazek, twierdząc, że jest to screen ze skasowanej gry akcji Star Wars 1313. Możemy na nim zobaczyć protagonistę, Boba Fetta, w podziemiach planety Coruscant.

Star Wars 1313 - screenshot z anulowanej gry robi wrażenie - ilustracja #1

Nie da się ukryć, że gra zapowiadała się dość klimatycznie – mroczna kolorystyka i minimalny HUD. Szkoda, że tak obiecująco wyglądający tytuł nie został dokończony.

Przypominamy, że Star Wars 1313 miało być grą akcji single player, nad którą pracowało studio LucasArts. Tytuł jednak anulowano, gdy deweloper został zamknięty przez The Walt Disney Company.

Damian Gacek

Damian Gacek

Absolwent Filologii Angielskiej oraz English in Public Communication. W swoim portfolio ma artykuł naukowy dotyczący tłumaczenia gier wideo. Z GRYOnline.pl współpracuje od 2019 roku, pisząc dla różnych działów. Obecnie zajmuje się głównie poradnikami i okazjonalnie wspiera newsroom. Autor przeglądu Małe ale Wielkie. Elektroniczną rozrywką interesuje się od dziecka. Uwielbia RPG-i oraz strategie, często nurza się również w odmętach produkcji indie. W wolnych chwilach pracuje nad książką oraz uczy się edycji filmów.

więcej