Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2016, 17:57

autor: Góral

Star Citizen ponownie dostępny za darmo

Jeżeli macie ochotę sprawdzić wyczekiwany kosmiczny symulator Star Citizen, to do 20 marca możecie skorzystać z przepustki Free Fly, dającej m.in. dostęp do wszystkich statków w grze.

Kilka tygodni temu studio Cloud Imperium Games pozwoliło za darmo pzez kilka dni pobawić się kosmicznym symulatorem Star Citizen. Na kolejną tego typu akcję nie musieliśmy długo czekać, gdyż do 20 marca ponownie możemy grać bez ponoszenia kosztów w ramach przepustki Free Fly, dającej m.in. dostęp do wszystkich statków w grze. Jeżeli posiadacie już konto z poprzedniego eventu, to nie musicie go ponownie zakładać. Jeżeli jednak jesteście całkowicie nowi, udajcie się w to miejsce i postępujcie zgodnie ze wskazówkami. Przy okazji deweloper wypuścił też najnowszą aktualizację, oznaczoną numerem 2.2.2. Po pobraniu aktualnej wersji zaleca się usuniecie folderu USER, znajdującego się domyślnie w C:\Program Files\Cloud Imperium Games\StarCitizen\Public. Twórcy polecają takie posunięcie zwłaszcza, gdy zaczniecie napotykać na dziwne błędy graficzne i problemy podczas ładowania się gry.

Star Citizen – Sabre. - Star Citizen ponownie dostępne za darmo - wiadomość - 2016-03-12
Star Citizen – Sabre.
Star Citizen w skrócie:
  • Kosmiczny symulator tworzony przez studio Cloud Imperium Games
  • Na czele projektu stoi Chris Roberts, twórca takich gier jak Wing Commander i Freelancer
  • Grą można pobawić się za darmo do 20 marca

Nowy patch nie wprowadza zbyt wielu elementów, gdyż studio uporało się jedynie z problemem związanym z panelem przy bocznych drzwiach w statkach z serii 300. Oprócz tego usprawniono działanie klienta produkcji, który potrafił się „wysypać” w różnych sytuacjach oraz wprowadzono kilka zmian zmniejszających lagi.

Poza tym wszystkim do 14 czerwca można jeszcze nabyć w obniżonych cenach statki Sabre (209,10 dolarów – około 813 złotych) oraz Khartu (184,50 dolarów – około 718 złotych).

Przypominam także, że cały czas można wpłacać pieniądze na Star Citizen, wykupując rozmaite paczki lub inwestując w Squadron 42 (kampania dla jednego gracza). W ten sposób udało się już pozyskać od fanów blisko 110 milionów dolarów.