Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2021, 13:04

autor: hexx0

Star Citizen: graj za darmo do 3 czerwca w ramach Invictus Launch Week 2951

Star Citizen doczekał się kolejnego darmowego okresu próbnego. Grę Cloud Imperium Games możecie przetestować od dziś do 3 czerwca w ramach wydarzenia Invictus Launch Week 2951.

Firma Cloud Imperium Games, producent gry Star Citizen, po raz kolejny umożliwiła bezpłatne przetestowanie swojego kosmicznego symulatora. Tytuł można wypróbować od dziś do 3 czerwca. Z tej okazji deweloperzy – którym od niedawna pomaga zewnętrzne studio Firesprite – udostępnili poniższy trailer.

Darmowy okres próbny to prezent twórców z okazji wydarzenia Invictus Launch Week 2951, które nawiązuje do tzw. Tygodnia Floty, czyli tradycji Marynarki Wojennej, Korpusu Piechoty i Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych, w ramach której aktywne statki są rozmieszczane na jeden tydzień w portach dużych zagranicznych miast. Akcji często towarzyszą demonstracje wojskowe i pokazy lotnicze. Samo wydarzenie Invictus Launch Week to w świecie Star Citizena ceremonia organizowana przez Marynarkę Wojenną Zjednoczonego Imperium Ziemi (United Empire of Earth Navy – UEEN), wyznaczająca początek nowego roku rekrutacyjnego.

Star Citizen: graj za darmo do 3 czerwca w ramach Invictus Launch Week 2951 - ilustracja #1
Źródło: robertsspaceindustries.com.

Kompletny harmonogram Invictus Launch Week 2951 – które rozpoczęło się wczoraj o godzinie 18:00, a zakończy się około 17:00 1 czerwca – możecie zobaczyć powyżej, a na jego temat przeczytacie więcej tutaj. W sumie czeka na Was do wypróbowania 59 maszyn, w tym najbardziej przerażające niszczyciele, korwety i lotniskowce. Ponadto możliwy do zwiedzenia jest pokład olbrzymiego UEES War Hammera. Przy okazji nie zapomnijcie też samodzielnie sprawdzić zmian, które wprowadziła do gry udostępniona pod koniec kwietnia aktualizacja 3.13.0.