Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 lutego 2021, 10:40

autor: Aquma

Prawdopodobnie najdroższa gra świata do ogrania za darmo przez 10 dni

Studio Cloud Imperium Games poinformowało, że przez najbliższe dziesięć dni – do 25 lutego – będziemy mogli grać za darmo w Star Citizen. W ramach promocji można polatać sześcioma statkami oraz sprawdzić kilka elementów rozgrywki.

W SKRÓCIE:

  1. do 25 lutego można za darmo testować Star Citizen;
  2. gracze otrzymali do dyspozycji sześć statków oraz możliwość przetestowania kilku trybów / aspektów rozgrywki.

Twórcy gwiezdnego symulatora Star Citizen poinformowali, że do 25 lutego wszyscy zainteresowani gracze mogą za darmo testować wspomnianą produkcję.

Darmowa wersja oferuje dostęp do wydania Alpha 3.12 oraz sześciu statków: Anvil Arrow, MISC Prospector, MISC Freelancer, CNOU Mustang Alpha, Drake Dragonfly oraz RSI Aurora MR. Gracze mogą sprawdzić, jak wyglądają walki myśliwców w ramach modułu Arena Commander oraz przetestować strzelanie w trybie Star Marine.

By skorzystać z promocji, wystarczy stworzyć konto klikając „account” i „enlist now” na tej stronie, a następnie wykorzystać kod „GETINTOTHEVERSE”.

Przypominamy, że Star Citizen jest dostępny wyłącznie na PC i jest finansowany z datków graczy (obecnie przede wszystkim ze sprzedaży statków). Ambitny tytuł powstaje od wielu lat, ale nadal nie wydaje się być bliski ukończenia. Możliwość spędzenia dziesięciu dni w świecie science fiction stworzonym przez Chrisa Robertsa (twórcę serii Wing Commander) oraz studio Cloud Imperium Games powinna odpowiedzieć Wam na większość pytań dotyczących obecnego stanu gry.

  1. Wielkie oczekiwania i zawirowania wokół Star Citizen - na co poszło 95 milionów dolarów?
  2. Star Citizen – strona oficjalna