Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2021, 09:50

autor: Adrian Werner

AC Valhalla dostanie dziś patch 1.1.2 z Rzecznymi Najazdami

Za kilka godzin zadebiutuje patch 1.1.2 do gry Assassin's Creed: Valhalla. Wprowadzi on tryb Rzecznych Najazdów, nowe zdolności i umiejętności, jak również liczne poprawki techniczne.

Dzisiaj po południu ukaże się aktualizacja 1.1.2 do Assassin's Creed: Valhalla. Łatka zadebiutuje o godzinie 13:00 czasu polskiego, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Ma to być duży patch, a jego rozmiary zależeć będą od tego, jaką wersję gry posiadacie.

Platforma:

Szacunkowe rozmiary patcha 1.1.2

Xbox Series X/S

19,53 GB

Xbox One

15,27 GB

PlayStation 5

11,18 GB

PlayStation 4

10,23 GB

PC

18,04 GB

PATCH 1.1.2 TO M.IN.:
  1. tryb Rzecznych najazdów,
  2. trzy nowe zdolności,
  3. siedem nowych umiejętności,
  4. poprawki błędów i balansu rozgrywki.

Aktualizacja 1.1.2 przyniesie wiele oczekiwanych zmian. Do gry dodane zostaną Rzeczne Najazdy, czyli nowy tryb rozgrywki, zaprojektowany do wielokrotnego przechodzenia, który zabierze graczy wraz z ich załogami w niezbadane rejony Anglii, gdzie czekają atrakcyjne łupy.

Łatka wprowadzi do gry także trzy nowe zdolności – cios barkiem, okrzyk bojowy (zwiększa siłę postaci i powoduje przerywanie ataku wrogów) oraz pułapkę berserka, którą rozsiewa halucynogenny pył. Do tego dojdzie siedem dodatkowych umiejętności.

Patch oferuje także wiele ulepszeń różnych elementów gry. Usunięto sporo błędów technicznych (w tym tych uniemożliwiających ukończenie niektórych zadań), poprawiono także balans rozgrywki oraz niedoróbki graficzne. Po zainstalowaniu aktualizacji mamy również otrzymać lepszą wydajność oraz zwiększoną stabilność silnika. Po pełną listę zmian odsyłamy na oficjalną stronę.

Przypomnijmy, że Assassin's Creed: Valhalla ukazało się w listopadzie ubiegłego roku na PC, konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PS5 oraz w usłudze Google Stadia. Dzisiejszy patch nie będzie ostatnim. Niedawno firma Ubisoft poinformowała, gra będzie rozwijana dłużej niż miało to miejsce w przypadku AC Odyssey, które otrzymywało aktualizacje przez prawie dwa lata od premiery.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft
  2. AC Valhalla – pełna lista zmian patcha 1.1.2
  3. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  4. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry