Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2021, 12:03

autor: Gacek

Star Citizen Free Fly - gra dostępna za darmo przez tydzień w ramach wydarzenia

W Star Citizen zaczyna się wydarzenie Free Fly – przez tydzień możecie wypróbować grę całkowicie za darmo i przekonać się, czy jest warta Waszych pieniędzy.

Star Citizen, mimo że pewnie jeszcze długo nie doczeka się premiery, jest już grą kultową. Dlatego jeśli jesteście ciekawi, na co twórcy do tej pory wydali setki milionów złotych otrzymanych od graczy z całego świata, to macie teraz idealną okazję. W grze zaczęło się właśnie wydarzenie Free Fly, co oznacza, że można pograć za darmo od 18 do 27 sierpnia. Użytkownicy otrzymają dostęp do paru atrakcji: otwartego świata z 6 statkami, oferującymi różne drogi kariery, Arena Commander, czyli multiplayerowych wyścigów i bitew kosmicznymi pojazdami oraz walki z widoku pierwszej osoby w trybie Star Marine.

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z produkcją, twórcy zachęcają do zajrzenia na tę stronę. Znajdziecie tam wszystkie podstawowe informacje o grze. Natomiast jeśli Star Citizen naprawdę Was wciągnie, to będziecie mieli okazję, żeby taniej kontynuować zabawę. Wszyscy, którzy wzięli udział w darmowym tygodniu, do 30 sierpnia uzyskają zniżki na zestawy startowe.

Aby za darmo dołączyć do zabawy, należy stworzyć konto lub zalogować się na oficjalnej stronie Star Citizen, przypisać do swojego profilu specjalny kod, który znajdziecie tutaj, a następnie pobrać grę i zacząć eksplorację kosmosu.