Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2021, 11:50

Podniebne miasto i kolejny statek; Star Citizen otrzymał aktualizację 3.14

Star Citizen otrzymał aktualizację 3.14. Gracze mogą teraz odwiedzić latające miasto, wziąć udział w nowych wydarzeniach i zapoznać się ze zmianami w niektórych mechanikach.

W SKRÓCIE:
  • Star Citizen otrzymał aktualizację 3.14.
  • W grze pojawiło się podniebne miasto Orison.
  • Do produkcji trafiły również nowe misje oraz mechaniki.

Star Citizen otrzymał właśnie kolejną aktualizację, a wraz z nią porcję nowej zawartości. Najbardziej imponującą częścią update’u 3.14 jest z pewnością nowa lokacja, którą zaprojektowali twórcy. Mowa o Orison, czyli podniebnym mieście, które unosi się wśród obłoków gazowego olbrzyma nazwanego Crusader. Stacja ma zagwarantować graczom chwilę wytchnienia i pozwolić na zwiedzanie pięknych ogrodów zawieszonych w powietrzu. Twórcy wyjawili również, że podczas tworzenia gazowej planety użyto nowej technologii wolumetrycznych chmur, która będzie stosowana przez nich również w przyszłości.

Nowa lokacja to jednak nie jedyna zawartość, jaka pojawia się w grze wraz z aktualizacją 3.14. Do Star Citizen trafiło bowiem także kolejne wydarzenie, w którym wziąć będą mogli udział kosmiczni piloci. Misja Ninetails Lockdown zmusi ich do wyboru pomiędzy pomocą oblężonej stacji kosmicznej lub dołączeniem do piratów. Podczas jej wykonywania użyć będą za to mogli nowego statku kosmicznego o nazwie RSI Constellation Taurus.

Oprócz tego w grze pojawiły się kolejne mechaniki, a stare uległy zmianom. Nowinką jest możliwość poddawania się organom ścigania, jaką otrzymali gracze parający się nielegalnymi aktywnościami. Po oddaniu się w ręce służb trafią oni do placówki Klescher Rehabilitation Facility, w której odbyć będą musieli swoją karę. Alternatywą jest wyrwanie się na wolność siłą. Ponadto aspekt zarządzania energią naszego statku został rozbudowany i pozwala na większą elastyczność podczas kosmicznych potyczek.

Jak w każdej aktualizacji, twórcy usunęli również z gry liczne bugi. Pełną listę zmian oraz nowości, jakie wprowadza do Star Citizen update 3.14 możecie znaleźć na oficjalnej stronie.