Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2021, 12:00

Koncert Ariany Grande w Fortnite wielkim hitem; zapis wydarzenia już dostępny

Ariana Grande dała koncert w Fortnite. Rift Tour przygotowano z rozmachem, co doceniła społeczność, stawiając się tłumnie na serwerach.

W SKRÓCIE:
  1. Koncert Ariany Grande cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy.
  2. Zapis wydarzenia jest już dostępny w sieci.

Za nami koncert Ariany Grande w Fortnite. Gwiazda popu gościła w najpopularniejszej produkcji battle royale w ramach wydarzenia Rift Tour. Pieczołowicie przygotowane show zachwyciło rozmachem wykonania i atrakcjami, które przygotowano dla graczy.

W trakcie koncertu osoby w grze nie mogły zadawać sobie obrażeń, co stanowiło zabezpieczenie przed trollami. Ariana Grande Rift Tour nie było zwyczajnym przedstawieniem. Całości znacznie bliżej do interaktywnego wydarzenia. Twórcy przygotowali m.in. zjazd gigantyczną ślizgawką, skakanie po pluszowym misiu czy jazdę na tęczowym jednorożcu po skąpanym w chmurach niebie. Zapis z koncertu znajdziecie poniżej.

Jeśli przegapiliście występ, to kolejny odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00 naszego czasu oraz równo o północy. Epic Games zaleca logowanie się około 30 minut przed startem, by uniknąć kolejek.

  1. Fortnite Rift Tour - strona oficjalna
  2. Fortnite - poradnik do gry

Paweł Musiolik

Paweł Musiolik

Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Nigdy nie chciał pisać o grach, jednak jakimś trafem wylądował w redakcji serwisu SquareZone, gdzie mógł kultywować swoją miłość do jRPG-ów wywołaną kontaktem z Final Fantasy VII, Tacticsem i całą resztą cudownych gier Squaresoftu. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC, jako dodatkowej platformy do grania. W trakcie swojej przygody z mediami pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego były w 100% zadowolony.

więcej