Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2017, 10:59

Star Citizen dostępne za darmo do 18 kwietnia

Studio Cloud Imperium Games poinformowało, że znajdująca się w fazie wczesnego dostępu gra Star Citizen będzie dostępna bezpłatnie do 18 kwietnia. Gracze, którzy wypróbują ten kosmiczny symulator, otrzymają też statek kosmiczny Anvil Super Hornet.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentuje się w akcji największy w historii branży projekt crowdfundingowy, ten świąteczny weekend to świetna okazja. Studio Cloud Imperium Games poinformowało, że do 18 kwietnia wszyscy gracze będą mogli bezpłatnie wypróbować Star Citizen, kosmiczny symulator, pozostający nadal w fazie wczesnego dostępu.

Kosmiczny symulator od Chrisa Robertsa, legendy gatunku, będzie dostępny bezpłatnie do wtorku. - Star Citizen dostępne za darmo do 18 kwietnia - wiadomość - 2017-04-18
Kosmiczny symulator od Chrisa Robertsa, legendy gatunku, będzie dostępny bezpłatnie do wtorku.

Aby rozpocząć zabawę, musicie zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej studia i pobrać grę. Każdy gracz, który zaloguje się w trakcie darmowego okresu próbnego, otrzyma też bezpłatnie statek kosmiczny Anvil Super Hornet. To nie pierwszy raz, kiedy Cloud Imperium Games stara się w ten sposób zachęcić nowe osoby do Star Citizen: tylko w ubiegłym roku podobne triale miały miejsce w styczniu, marcu, kwietniu, lipcu, sierpniu, październiku i grudniu. Można więc spokojnie założyć, że nawet jeśli zdecydujecie się spędzić te święta przy rodzinnym stole zamiast w wirtualnym kosmosie, już wkrótce otrzymacie kolejną szansę na przetestowanie gry.

Weekendowy okres próbny może dać Wam podgląd na to, jak rozwija się projekt, na który gracze wydali już niemal 150 milionów dolarów. Warto przy tym przypomnieć, że Star Citizen znajduje się nadal w fazie wczesnego dostępu i trudno jest zgadnąć, kiedy – i czy w ogóle – otrzymamy jakąś finalną wersję. Na razie deweloperzy planują wypuszczenie kampanii dla pojedynczego gracza o tytule Squadron 42, która jednak pojawi się najwcześniej pod koniec tego roku.

Kolejnym krokiem milowym w produkcji Star Citizen ma być wydanie Squadron 42 – kampanii dla pojedynczego gracza z iście gwiazdorską obsadą. - Star Citizen dostępne za darmo do 18 kwietnia - wiadomość - 2017-04-18
Kolejnym krokiem milowym w produkcji Star Citizen ma być wydanie Squadron 42 – kampanii dla pojedynczego gracza z iście gwiazdorską obsadą.
  1. Oficjalna strona internetowa studia Roberts Space Industries
  2. Kompendium wiedzy o grze Star Citizen