Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2017, 09:27

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

S.T.A.L.K.E.R.: Noises of the Zone - zobacz kilka minut rozgrywki z remake'u S.T.A.L.K.E.R.-a

W sieci pojawiło się kilkuminutowe nagranie z rozgrywką z gry S.T.A.L.K.E.R.: Noises of the Zone. Jest to fanowski remake S.T.A.L.K.E.R.-a, powstający przy użyciu technologii CryEngine.

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie prezentujące rozgrywkę ze S.T.A.L.K.E.R.: Noises of the Zone – fanowskiego remake’u popularnej postapokaliptycznej gry FPS. Projekt tworzony jest przy użyciu technologii CryEngine i z pewnością wygląda dużo lepiej niż oryginał, ale na ten moment to właściwie wszystko, co o nim wiemy. Nie znamy bowiem nawet przybliżonego terminu premiery, nie zdradzono, na jakim etapie są prace itd. W komentarzach pod jednym z materiałów na Facebooku zdradzono jedynie, że Noises of the Zone tworzy jedna osoba. Na konkrety musimy więc jeszcze poczekać.

S.T.A.L.K.E.R.: Noises of the Zone to nie jedyny ciekawy fanowski projekt związany z tą marką. Chociażby w 2014 roku ukazała się głośna modyfikacja S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha. Dodano w niej wiele elementów, których zabrakło w grze S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Co ciekawe, nie był to koniec przygody studia Dezowave z tym tytułem. Niedawno zdradzono bowiem, że 26 kwietnia bieżącego roku ukaże się S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut - ulepszona wersja produkcji, mogąca się pochwalić m.in. usprawnioną sztuczną inteligencją, zmianami dotyczącymi balansu strojów, artefaktów i innych elementów czy też dodatkowymi zadaniami pobocznymi. Tytuł z pewnością umili nam oczekiwanie na Noises of the Zone.