Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2017, 07:38

autor: Góral

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut ukaże się w kwietniu

Poznaliśmy termin premiery S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut - ulepszonej wersji słynnego moda z 2014 roku. Projekt ukaże się 26 kwietnia bieżącego roku.

Pamiętacie jeszcze taką modyfikację jak S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha? W 2014 roku została ona okrzyknięta jednym z najlepszych fanowskich projektów. Kilka miesięcy później jej deweloperzy zapowiedzieli jednak ulepszoną wersję Developer's Cut. Gdy już większość z nas zdążyła o niej zapomnieć, okazało się, że wkrótce doczekamy się jej premiery. Studio Dezowave ujawniło, że tytuł zadebiutuje 26 kwietnia bieżącego roku.

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut ma być większe, lepsze i bardziej dopracowane niż oryginalna wersja moda. - S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut ukaże się w kwietniu - wiadomość - 2017-03-27
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut ma być większe, lepsze i bardziej dopracowane niż oryginalna wersja moda.
S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut w skrócie:
  • nowa wersja modyfikacji z 2014 roku;
  • ukaże się 26 kwietnia bieżącego roku;
  • pracują nad nią deweloperzy z ekipy Dezowave.

W opublikowanym wpisie wyjaśniono, że S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha - Developer's Cut planowano wypuścić kilka dni temu, w 10. rocznicę debiutu pierwszej odsłony popularnego cyklu, ale po prostu nie wyszło. Deweloperzy pracują nad modyfikacją w wolnym czasie, którego mają coraz mniej. Mimo wszystko postanowili przyłożyć się do roboty, by pozbyć się błędów i stworzyć grę dużo bardziej dopracowaną niż pierwotna wersja Lost Alpha. Oczywiście nie wykluczają, że mimo wszystko jakieś bugi się pojawią, ale ewentualne problemy zostaną naprawione w ramach popremierowego wsparcia. Dodatkowo możemy też liczyć na nową treść, gdyż ekipa dłubie już przy dwóch nowych poziomach i rozmaitych elementach, które poznamy jeszcze w tym roku.

W tym miejscu znajdziecie ostatnią rozpiskę zmian, związanych z szeregiem elementów. Developer's Cut będzie mogło się pochwalić chociażby lepszą sztuczną inteligencją, ładniejszą oprawą graficzną, większą liczbą zadań pobocznych, zmianami w balansie artefaktów, strojów i nie tylko. Wychodzi na to, że nawet jeżeli ograliście oryginalne Lost Alpha wzdłuż i wszerz, to i tak warto będzie sprawdzić nowe wydanie.