Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2022, 16:15

STALKER 2 oficjalnie opóźniony

Plotki odnośnie opóźnienia premiery STALKER 2: Heart of Chernobyl zostały potwierdzone. Twórcy poinformowali, że tytuł trafi w nasze ręce pod koniec roku.

Wczoraj informowaliśmy o plotce, według której premiera STALKER-a 2: Heart of Chernobyl została przełożona. Dziś okazało się, że to prawda. Na oficjalnym koncie cyklu na Twitterze pojawił się wpis, w którym twórcy informują, że tytuł zalicza opóźnienie i trafi do sprzedaży 8 grudnia 2022 roku.

Źródło: https://twitter.com/stalker_thegame/status/1481279837469872129

Jak się jednak okazuje, nie wszystkie informacje zawarte w plotce się potwierdziły. Nie otrzymaliśmy bowiem żadnej prezentacji rozgrywki, a jedynie oficjalny komunikat twórców. Nie do końca zgadza się również nowy termin premiery – STALKER 2 ukaże się u progu zimy zamiast w środku jesieni.

Nie wiadomo również, co z wersją na PS5, o której wspominał OLDboi (źródło wczorajszego przecieku). Wiadomość dewelopera nie porusza tej kwestii.

STALKER 2: Heart of Chernobyl zmierza na PC oraz Xboksa Series X|S. Od dnia premiery gra będzie znajdowała się w usługach Xbox i PC Game Pass.

  1. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej