Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 21:25

autor: Meehow

Śródziemie: Cień Wojny – zapowiedziano pierwsze DLC; zobacz 2-minutową scenę fabularną

Podczas imprezy PC Gaming Show mającej miejsce na tegorocznych targach E3 pokazano 2-minutową scenę fabularną z nadchodzącej gry Śródziemie: Cień Wojny i zapowiedziano pierwsze fabularne DLC pt. The Blade of Galadriel.

Podczas imprezy PC Gaming Show, odbywającej się na tegorocznych targach E3, pokazano 2-minutową scenę fabularną z nadchodzącej gry Śródziemie: Cień Wojny, przedstawiającą dość osobliwe spotkanie Taliona ze skrytobójczynią imieniem Eltariel, znaną też jako Ostrze Galadrieli [oryg. Blade of Galadriel]. Kobieta ta ma misję eliminacji Upiorów Pierścienia i wszystkich istot/osób spaczonych przez Pierścienie Władzy. Jak wynika z widocznego powyżej filmiku, rzeczona elfka właśnie „przetestowała” zdolność Taliona do odradzania się po śmierci. Co więcej, okazuje się, że jest ona w stanie zobaczyć i usłyszeć ducha Celebrimbora. Najważniejszą informacją jest jednak fakt, że Ostrze Galadrieli będzie główną bohaterką DLC o tym samym tytule, tj. The Blade of Galadriel.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje 10 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Śródziemie: Cień Wojny – zapowiedziano pierwsze DLC; zobacz 2-minutową scenę fabularną - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Śródziemie: Cień Wojny

Śródziemie: Cień Wojny