Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2016, 18:05

autor: Góral

Square Enix przypomina nowym trailerem o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Po kilku miesiącach medialnej ciszy, firma Square Enix postanowiła przypomnieć o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości, publikując nowy, długi zwiastun. Produkcja ukaże się 23 sierpnia bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Firma Square-Enix postanowiła przypomnieć nam o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości (Deus Ex: Mankind Divided), publikując kolejny zwiastun. Można na nim zobaczyć chociażby nowe lokacje w Europie, w tym Pragę, a także dowiedzieć się co nieco o ulepszonych zdolnościach Adama Jensena – głównego bohatera nadchodzącej produkcji. To jednak nie wszystko, gdyż w przesłanej wiadomości prasowej wydawca zdradził także, że tytuł, podobnie jak większość dużych gier w dzisiejszych czasach, doczeka się przepustki sezonowej, którą będzie można nabyć od 23 sierpnia bieżącego roku, czyli od dnia premiery „podstawki”. Niestety nie ujawniono w jakiej cenie będzie sprzedawana, ani ile dodatków planują deweloperzy, ale pewnym już jest, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości doczeka się rozszerzeń.

Square Enix przypomina nowym zwiastunem o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości - ilustracja #2

Przypominam jeszcze, że produkcja sprzedawana będzie w dwóch specjalnych, pudełkowych wersjach. Pierwsza to Day One Edition za 69,99 euro (około 307 zł), zawierająca dodatkową misję i cyfrowe dodatki w postaci ścieżki dźwiękowej, artbooka, komiksu, broni, ulepszeń postaci i nie tylko. Druga to edycja kolekcjonerska, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Jej cenę ustalono na 129,99 euro (około 570 zł), a oprócz całej zwartości z Day One Edition znajdziemy w niej także:

  • limitowaną edycję steelbooka,
  • 9-calową figurkę Adama Jensena,
  • 48-stronicowy artbook,
  • specjalne opakowanie.

Obie wersje Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostępne będą na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Edycja kolekcjonerska gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. - Square Enix przypomina nowym zwiastunem o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości - wiadomość - 2016-04-28
Edycja kolekcjonerska gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Rozłam Ludzkości