Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2015, 17:06

autor: Góral

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Firma Square Enix ujawniła datę premiery gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości (ang. Deus Ex: Mankind Divided). Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych 23 lutego 2016 roku. Dodatkowo zapowiedziano edycję kolekcjonerską.

Poznaliśmy datę premiery gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości (Deus Ex: Mankind Divided). Wyczekiwana cyberpunkowa produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych 23 lutego 2016 roku. Jednocześnie na oficjalnej stronie tytułu rozpoczęto sprzedaż pre-orderów w ramach kampanii Augment Your Pre-Order. W zależności od liczby wszystkich złożonych zamówień, odblokowywane mają być kolejne poziomy, dzięki którym klienci otrzymają różne cyfrowe gadżety. Pierwszy próg da dostęp do DLC Classic Pack, Enforcer Pack oraz Intruder Pack. Po odblokowaniu drugiego celu dostaniemy cyfrowy artbook i OST Sampler, trzeci poziom to dodatkowa misja, czwarty to cyfrowa opowieść i komiks, a ostatni zapewni wszystkim pre-orderowcom dostęp do gry na cztery dni przed jej oficjalną premierą.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - bonusy do pre-orderów uzależnione są od liczby złożonych zamówień. - Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się 23 lutego 2016 roku i otrzyma edycję kolekcjonerską - wiadomość - 2015-08-31
Deus Ex: Rozłam Ludzkości - bonusy do pre-orderów uzależnione są od liczby złożonych zamówień.

To jeszcze nie koniec dobrych wieści, gdyż ujawniono także edycję kolekcjonerską produkcji, która sprzedawana jest za 129,99 euro (około 550 zł – wersja konsolowa) i 119,99 euro (około 508 zł – wersja PC). W pudełku znajdziemy następujące elementy:

  • grę,
  • limitowaną edycję steelbooka,
  • 9-calową figurkę Adama Jensena,
  • 48-stronicowy artbook,
  • wszystkie bonusy z akcji Augment Your Pre-Order.
Edycja kolekcjonerska gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. - Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się 23 lutego 2016 roku i otrzyma edycję kolekcjonerską - wiadomość - 2015-08-31
Edycja kolekcjonerska gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Jednocześnie warto wspomnieć, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się w Polsce nakładem firmy Cenega, jednak obecnie nie wiemy, czy wydanie kolekcjonerskie będzie dystrybuowane w naszym kraju. W przesłanej wiadomości prasowej stwierdzono jedynie, że:

„Gra ukaże się w 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerach PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za tłumaczenie na język polski odpowiadać będzie firma QLOC S.A.”

.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości to kolejna odsłona słynnej serii gier RPG akcji. Akcja produkcji rozgrywać ma się w 2029 roku. Gracze ponownie wcielą się w Adama Jensena, który pracując dla Interpolu, walczy z terrorystami. Tytuł opierać ma się na podobnych zasadach, co Deus Ex: Bunt Ludzkości, przy czym otrzymać mamy więcej możliwości, lepszą SI i szereg innych usprawnień.