Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2021, 16:08

Wiemy, co czeka Spider-Mana Toma Hollanda po No Way Home

Już wiemy, co czeka Spider-Mana Toma Hollanda po premierze Bez drogi do domu. Fani „Pająka” powinni być zadowoleni.

Od dłuższego czasu wielu fanów było zaniepokojonych przyszłością Spider-Mana w MCU. Wpłynęły na to między innymi wypowiedzi Toma Hollanda, który w jednym wywiadów stwierdził, że Bez drogi do domu będzie swoistym zwieńczeniem historii Petera Parkera. Okazuje się jednak, iż będzie to najwyraźniej jedynie koniec pierwszego rozdziału przygód tego bohatera.

Informacje na ten temat w wywiadzie dla serwisu Fandango zdradziła producentka „pajęczej” trylogii, Amy Pascal. Bezpośrednio przekazała, że nie jest to ostatni film z Peterem Parkerem w roli głównej, w którym zobaczymy Toma Hollanda.

To nie jest ostatni film, jaki stworzymy razem z Marvelem. To nie jest ostatni Spider-Man. Przygotowujemy się do produkcji kolejnego obrazu z Tomem Hollandem. Zaliczyliśmy już trzy i teraz zamierzamy rozpocząć pracę nad kolejnymi trzema.

Amy Pascal wyraźnie zaznaczyła przy tym, że chodzi o tytuły wchodzące w skład MCU i że Sony będzie dalej współpracować z Marvelem. Fani bohatera mogą więc spać spokojnie, ponieważ czeka go jeszcze wiele przygód. Jak widać, Bez drogi do domu nie będzie końcem jego historii, a jedynie podsumowaniem fabuły, która była rozwijana na przestrzeni trylogii. Później zaś czeka nas kolejna.