Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2021, 14:00

autor: AlexB

Spider-Man: Miles Morales to hit PlayStation - Sony chwali się sprzedażą

Firma Sony pochwaliła się, że do 31 grudnia 2020 roku, czyli nieco ponad miesiąc od premiery, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales rozeszedł się w 4,1 miliona egzemplarzy. Tytuł dostępny jest na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Marvel's Spider-Man z 2018 roku okazał się sporym sukcesem. Superbohaterska produkcja od studia Insomniac Games rozeszła się w przeszło 20 milionach egzemplarzy. Popularność tego tytułu z pewnością przełożyła się na zainteresowanie Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, co z kolei zaowocowało jego bardzo dobrą sprzedażą. Jak pochwaliła się firma Sony podczas konferencji podsumowującej trzeci kwartał roku fiskalnego 2020, do 31 grudnia, czyli nieco ponad miesiąc od premiery, swoich odbiorców znalazło 4,1 miliona sztuk tytułu (via Gematsu).

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jest dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5, w pełnej polskiej wersji językowej. Dzieło studia Insomniac Games było jednym z tytułów startowych na najnowszą konsolę firmy Sony, której końca roku trafiła do sklepów w liczbie 4,5 miliona sztuk. Możemy śmiało założyć, że był to kolejny z elementów, który wpłynął na sukces rynkowy gry.

  1. Oficjalna strona gry Spider-Man: Miles Morales
  2. Recenzja gry Spider-Man: Miles Morales - wejście z hukiem w nową generację
  3. Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja