Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lutego 2021, 14:08

autor: Karol Laska

Gwiazdy Spider-Mana 3 trollują fanów fałszywymi tytułami filmu

Poznaliśmy aż trzy tytuły nadchodzącego filmu o Spider-Manie. Wydaje Wam się to podejrzane? I słusznie, bo wszystkie są fałszywe. Dostaliśmy też nowe zdjęcia z planu - ich wiarygodność jest z kolei niezaprzeczalna.

Czujecie się za mało zakłopotani sprzecznymi wiadomościami, które otrzymujemy ostatnio na temat nadchodzącej odsłony Spider-Mana? To twórcy postanowili nas jeszcze bardziej wpuścić w maliny. Główne gwiazdy nadchodzącego dzieła, czyli Tom Holland, Jacob Batalon i Zendaya, opublikowali w swoich mediach społecznościowych nowe fotosy z planu, a wraz z nimi ogłosili rzekomy tytuł filmu. Sęk w tym, że każdy z aktorów podał kompletnie inną nazwę.

Wszystkie są co prawda związane z wyrazem „home” (z ang. „dom”), bo mowa o Phone Home, Home-Wrecker oraz Home Slice. Zgadujemy więc, że ostateczna nazwa będzie miała związek właśnie z tą frazą. Kto wie, być może potwierdzi się tytuł roboczy, który wyciekł w sierpniu 2020 roku – Homesick. W każdym razie czy to naprawdę takie ważne? Lepiej przyjrzyjmy się nowym zdjęciom z planu, bo te sugerują kolejną nastoletnią, lekką i przyjacielską przygodę.

Gwiazdy Spider-Mana 3 trollują fanów fałszywymi tytułami filmu - ilustracja #1
Źródło: Disney
Gwiazdy Spider-Mana 3 trollują fanów fałszywymi tytułami filmu - ilustracja #2
Źródło: Disney
Gwiazdy Spider-Mana 3 trollują fanów fałszywymi tytułami filmu - ilustracja #3
Źródło: Disney

Ponadto Tom Holland złożył kolejne obietnice na temat Spider-Mana 3, o którym ostatnio powiedział tyle, że nic o nim na dobrą sprawę nie wie. Teraz jednak przypomniał sobie co nieco w jednym z wywiadów na łamach Yahoo i stwierdził, że w filmie zobaczymy spektakularnie nakręconą scenę akcji – ponoć najlepszą, jaką widział aktor:

Trzy lub cztery dni temu widziałem zmontowaną scenę walki, którą kręciliśmy od miesiąca. Jest to z pewnością najbardziej imponująca sekwencja tego typu, jaką kiedykolwiek widziałem w filmach superbohaterskich. Byłem nią naprawdę zachwycony. Zarówno kaskaderzy, jak i aktorzy odwalili kawał niesamowitej roboty i nie mogę się doczekać reakcji fanów.

Film zadebiutuje 15 grudnia 2021 roku.

  1. Strona internetowa Marvela
  2. Recenzja filmu Spider-Man: Daleko od domu