Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 lutego 2021, 13:02

autor: Karol Laska

Tom Holland nic nie wie o Spider-Manie 3 i udziale innych Peterów Parkerów

Tom Holland, odtwórca roli Petera Parkera w najnowszych filmach o Spider-Manie, wypowiedział się znowu na temat trzeciej części przygód człowieka-pająka w MCU, zaprzeczając wcześniejszym doniesieniom o crossoverze Peterów Parkerów.

Tom Holland to aktor znany nie tylko ze znakomitych ról pokroju Petera Parkera w MCU, ale i ze swoich gaf popełnionych w mediach. Co prawda nigdy nie przyłapano go w jakiejś niezręcznej, intymnej sytuacji, jednakże gwiazdor słynie z tego, że nie potrafi trzymać języka za zębami i bardzo często spoiluje filmy, w których zagrał, a jeszcze nie zdążyły pojawić się w kinach.

W ostatnich miesiącach da się zauważyć pewien postęp w jego zachowaniu, bo nie udało mu się jeszcze zdradzić fabuły Spider-Mana 3. Mimo to widać, że zachowanie takiego stanu rzeczy sprawia mu ogromny trud, bo Holland w ostatnich wywiadach po prostu miesza się w zeznaniach. Ostatnio nazwał przecież film najambitniejszym widowiskiem superbohaterskim w historii Marvel Cinematic Universe, a teraz, podczas rozmowy z serwisem Esquire, twierdzi, że nie ma pojęcia, o czym ten trzeci Spider-Man tak właściwie jest.

Tom Holland nic nie wie o Spider-Manie 3 i udziale innych Peterów Parkerów - ilustracja #1
I chyba nici z występu Maguire’a (na zdjęciu).

Holland zepsuł zabawę tym bardziej, że zaprzeczył internetowym doniesieniom, jakoby nadchodzące dzieło Jona Wattsa miało być gigantycznym crossoverem z udziałem innych wcieleń komiksowego człowieka-pająka. Ponoć ani Andrew Garfield, ani Tobey Maguire nie powrócą do roli Spider-Mana. Tom jest tego niemalże pewien, choć zakłada, że twórcy informują go o wszystkim, bo przecież można mu bezgranicznie ufać, prawda?

Dlatego i my już po prostu głupiejemy, słysząc te wszystkie sprzeczne plotki o Spider-Manie 3. Ten film ma być wszystkim i niczym zarazem, ma w nim zagrać co drugi superbohater Marvela, ale teraz już nie jesteśmy tego tacy pewni. Nabierzmy więc trochę więcej dystansu do tej produkcji i po prostu liczmy na to, że będzie ona udana. Premiera 15 grudnia 2021 roku.

  1. Strona internetowa Marvela
  2. Recenzja filmu Spider-Man: Daleko od domu