Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2013, 11:22

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Space Hulk dostępne w przedsprzedaży na Steamie. Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry

Firma Full Control uruchomiła na Steamie sprzedaż przedpremierową gry Space Hulk. Produkcję, która ukaże się 15 sierpnia, można kupić w cenie około 120 zł. Przy okazji poznaliśmy jej wymagania sprzętowe.

W sklepie Steam umożliwiono składanie zamówień przedpremierowych na grę Space Hulk. Jednocześnie poznaliśmy wymagania sprzętowe nadchodzącej produkcji studia Full Control.

Space Hulk ukaże się na komputerach PC 15 sierpnia. - Space Hulk dostępne w przedsprzedaży na Steamie. Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry - wiadomość - 2013-07-27
Space Hulk ukaże się na komputerach PC 15 sierpnia.

Tytuł będzie adaptacją planszówki z 1989 roku. Produkcja reprezentować ma gatunek turowych gier strategicznych, w której obejmiemy dowództwo nad oddziałem Kosmicznych Marines, walczących z zabójczymi genokradami. Projekt został zapowiedziany w grudniu zeszłego roku. W marcu dowiedzieliśmy się kilku istotnych rzeczy na jego temat, a kilka dni później zaprezentowano fragment rozgrywki. Teraz, dzięki ofercie zamieszczonej w sklepie Steam, poznaliśmy wymagania sprzętowe produkcji.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: 2 GHz Dual Core;
  • Pamięć operacyjna: 2 GB;
  • Karta grafiki: DirectX 9, Nvidia GeForce 8600 GT/ATI Radeon HD 2600 XT lub lepsze;
  • System operacyjny: Windows XP.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: 2 GHz Dual Core;
  • Pamięć operacyjna: 4 GB;
  • Karta grafiki: DirectX 9, serie Nvidia GeForce 9000/ATI Radeon HD 3000 lub lepsze;
  • System operacyjny: Windows 7.

Space Hulk ukaże się na komputerach PC 15 sierpnia w cenie 27,99 euro (około 120 zł). Tytuł dostępny będzie także na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS. Niestety twórcy nie ujawnili jeszcze dokładnego terminu debiutu tej wersji. Wiadomo jedynie, że trafi ona na rynek w tym roku.