Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2018, 09:57

Soulcalibur 6 na imponującym zapisie rozgrywki z wersji PC w 4K

W sieci pojawił się ponad dziesięciominutowy zapis rozgrywki z pecetowej wersji Soulcalibur VI. Materiał robi spore wrażenie wysokim poziomem detali i rozdzielczością 4K.

SOULCALIBUR VI W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bandai Namco
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2018 r.

Soulcalibur VI zapowiada się na jedną z najciekawszych bijatyk tego roku. Dlatego z uwagą wypatrujemy świeżych materiałów z tej produkcji. Najnowszy z nich został opublikowany przez DigitalFoundry i zawiera ponad dziesięć minut rozgrywki z pecetowej wersji gry.

Produkcja działała na komputerze z procesorem Intel i5-6600K oraz kartą graficzną GeForce GTX 1080. Taka konfiguracja wystarczyła do zapewnienia 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K przy maksymalnych ustawieniach. Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine 4 i prezentuje się imponująco, oferując duży skok jakościowy w porównaniu z poprzednią częścią.

Wśród powracających postaci znajdzie się m.in. Ivy. - Soulcalibur 6 na imponującym zapisie rozgrywki z wersji PC w 4K  - wiadomość - 2018-02-25
Wśród powracających postaci znajdzie się m.in. Ivy.

Soulcalibur VI ukaże się w tym roku na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Wersja komputerowa jest szczególnie godna uwagi, gdyż będzie to pierwsza odsłona marki, która zawita na pecety. Zresztą gracze konsolowi również ostrzą sobie zęby na ten tytuł, ponieważ ostatnią główną częścią serii było wydane w 2012 roku Soulcalibur V.

Warto wspomnieć, że ostatnie tygodnie były owocne dla osób czekających na szóstą odsłonę cyklu. Autorzy poinformowali, że wśród dostępnych postaci znajdziemy Ivy i Zasalamela, czyli wojowników doskonale znanych fanom serii. Ujawniono również nowego bohatera imieniem Groh. Jego bronią będą dwa miecze, które najczęściej mają być połączone w jeden oręż, ale w trakcie kombosów ulegną rozłączeniu.

Przypomnijmy, że Soulcalibur VI pójdzie fabularnie w nietypowym kierunku. Zamiast zaoferować kontynuację poprzedniej części, autorzy zafundują nam skok w przeszłość, ukazując wydarzenia mające miejsce po pierwszej odsłonie marki, czyli Soul Edge.

  1. Oficjalna strona gry