Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 11:26

autor: Draug

Sony zaprezentuje God of War 4 na E3?

Branżowy specjalista od przecieków, Shinobi602, spekuluje, że przed końcem targów E3 Sony zaprezentuje nową odsłonę serii God of War. Natomiast szans nie ma według niego na pokaz The Last of Us 2.

Zostało jeszcze kilka godzin do rozpoczęcia kolejnego maratonu targowych konferencji (od pokazu Microsoftu o godzinie 18:30), więc czas na odrobinę spekulacji względem tego, co czeka nas w dalszej części E3. Shinobi602, specjalista od wiarygodnych przecieków w naszej branży, ma interesujące informacje na temat planów Sony (przedstawione w wywiadzie na kanale Video Game Sophistry na YouTube). Japoński gigant ponoć zapowie na swojej konferencji kolejną odsłonę serii God of War – przy czym prawdopodobnie nie będzie miała ona „czwórki” w tytule, a w dodatku Kratos może nie być jej głównym bohaterem (choć ma pojawić się w grze). Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi anonimowych informatorów Shinobiego. Czy są one prawdziwe, przekonamy się najpewniej nadchodzącej nocy, o godzinie 3:00 nad ranem – wtedy to startuje konferencja Sony.

Grafiki koncepcyjne, które wyciekły w kwietniu, wskazują, że nowy God of War zabierze nas w realia z mitologii nordyckiej. - Sony zaprezentuje God of War 4 na E3? - wiadomość - 2016-06-13
Grafiki koncepcyjne, które wyciekły w kwietniu, wskazują, że nowy God of War zabierze nas w realia z mitologii nordyckiej.

Informatorzy wspomnieli także o The Last of Us 2. Niestety, w tym przypadku na prezentację nie ma co liczyć, bo gra jest jeszcze jakoby w zbyt wczesnej fazie produkcji. Nietrudno w to uwierzyć, zważywszy że studio Naughty Dog dopiero co wypuściło Uncharted 4.

Na koniec wspomnijmy, że Shinobi602 ma na koncie sporo potwierdzonych przecieków. W ostatnim czasie do listy jego „zasług” zapisało się ujawnienie tytułów takich jak nowy Prey i The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War

God of War