Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2019, 17:09

Sony zapowie nowe gry w State of Play w przyszłym tygodniu

Sony zapowiedziało kolejną odsłonę State of Play. 10 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego zaprezentowane zostaną nowe materiały pochodzące z produkcji, które trafią na konsole z rodziny PlayStation.

State of Play to cykliczny program, w czasie którego prezentowane są nowości związane z nadchodzącymi grami przeznaczonymi na konsole z rodziny PlayStation. Dziś Sony zapowiedziało, że najnowszy odcinek serii zostanie zaprezentowany 10 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Sony powraca z nowym odcinkiem State of Play. - Sony zapowie nowe gry w State of Play w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2019-12-06
Sony powraca z nowym odcinkiem State of Play.

Oficjalna notka opublikowana przez Sony nie zdradza za wiele szczegółów. Wiemy jedynie, że przygotowano 20 minut materiału zawierającego zapowiedzi nowych produkcji, gameplaye oraz daty premier. Nie doprecyzowano jednak, jakie tytuły zostaną w tym czasie zaprezentowane.

Warto wspomnieć, że poprzednie State of Play przyniosło między innymi obszerny gameplay z The Last of Us: Part II. Możliwe więc, że przyszłotygodniowa prezentacja pokaże nam równie interesujące materiały.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć transmisję za pośrednictwem takich serwisów jak Twitch, YouTube, Twitter i Facebook.