Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 sierpnia 2021, 13:45

autor: Edyta Jastrzębska

Sony walczy z wyciekiem zwiastuna Spider-Man: No Way Home

Do sieci wyciekł zwiastun nowych przygód Spider-Mana, w którym poza Człowiekiem-Pająkiem i Doktorem Strange’em zobaczyć możemy złoczyńcę z trylogii Sama Raimiego, Doktora Octopusa.

Wyczekiwany przez fanów zwiastun filmu Spider-Man: No Way Home w niedzielę wyciekł na TikToku, z którego prędko został zdjęty na podstawie prawa autorskiego. Jednak jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie i pomimo prób zablokowania go przez Sony, materiał wciąż łatwo znaleźć na różnych platformach.

Na przykrytym znakiem wodnym filmiku, nagranym z ekranu innego telefonu, niewiele widać, ponieważ jego jakość jest kiepska, jednak można dojrzeć pewne sugestie odnoszące się do multiwersum, które ma być przewodnim tematem tej części przygód Człowieka-Pająka. Poza fragmentami, na których zobaczyć można Petera Parkera i Doktora Strange’a, znajduje się również ujęcie, na którym widać postać Doktora Octopusa granego przez Alfreda Molinę. O jego powrocie do świata Spider-Mana informowaliśmy już w kwietniu, a sam Molina w rozmowie z portalem Variety żartował wtedy, że jest najgorzej utrzymywanym sekretem w Hollywood.

Sony walczy z wyciekiem zwiastuna Spider-Man: No Way Home - ilustracja #1

Premiera filmu Spider-Man: No Way Home odbędzie się w grudniu 2021 roku. Oficjalny trailer prawdopodobnie pojawi się w sieci jeszcze w tym tygodniu, ponieważ według krążących plotek, Sony ma go udostępnić po prezentacjach na CinemaCon, które odbędą się 23 sierpnia.

  1. Spider-Man: Bez drogi do domu - nowe oficjalne grafiki podkreślają współpracę Człowieka-pająka z Doktorem Strange'em
  2. Fani zobaczyli logo Spider-Man: No Way Home i zaczęli tworzyć teorie