Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2023, 16:24

autor: Adam Adamczyk

Songs of Conquest z opóźnioną premierą; drogę do niej umili nam wiele nowości

Poznaliśmy plany dotyczące rozwoju Songs of Conquest w najbliższym czasie. Twórcy podzielili się informacjami na temat daty premiery gry czy wersji na Steam Decka.

Źródło fot. Lavapotion
i

W ostatnim czasie informacje na temat Songs of Conquest, czyli duchowego spadkobiercy pierwszych odsłon serii Heroes of Might and Magic, nieco ucichły, a ze statystyk z bazy danych Steama wynika, że w ciągu minionej doby w produkcji bawiło się maksymalnie nieco ponad 200 osób jednocześnie.

Okazuje się jednak, że twórcy mają powody do zadowolenia, bo jak ogłosili, blisko pół miliona graczy dodało tytuł do swojej listy życzeń na Steamie. Deweloper podzielił się informacjami na temat przyszłości gry i poinformował, że pełna wersja zadebiutuje później, niż początkowo planowano. Poznaliśmy także przybliżoną datę premiery na Steam Decku.

Songs of Conquest z opóźnioną premierą; drogę do niej umili nam wiele nowości - ilustracja #1

Zmiany w Songs of ConquestLavapotion

Twórcy poinformowali o usprawnieniach, jakie zostaną zaimplementowane do gry, a także o zmianach w dacie wydania pełnej wersji oraz debiutu na Steam Decku.

  1. Początkowo premiera wersji 1.0 była planowana na trzeci kwartał tego roku, jednak twórcy postanowili przenieść debiut na przyszły rok, aby upewnić się, że gra będzie kompletna.
  2. W niedalekiej przyszłości poprawiona zostanie łączność w trybie multiplayer, a także sztuczna inteligencja.
  3. W czwartym kwartale tego roku będzie można zagrać w Songs of Conquest na Steam Decku.
  4. Autorzy zaznaczają, że po wydaniu pełnej wersji nadal będą dopracowywać tytuł, a kolejne ogłoszenia na ten temat pojawią się z czasem. Więcej informacji dotyczących przyszłych zmian w Songs of Conquest znajdziecie tutaj.

Deweloperzy ogłosili również, że planują wprowadzić kolejną kampanię ze wszystkimi nowymi mechanikami, jakie zostaną zaimplementowane z biegiem czasu.

Na koniec warto przypomnieć, że aktualnie na Steamie trwa Festiwal Strategii. Songs of Conquest można kupić o połowę taniej dzięki promocji. Gra kosztuje aktualnie 53,99 złotego.

  1. Songs of Conquest na Steam

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuje się zawodowo od 2013 roku. W 2021 roku dołączył do GRYOnline.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuje się informacjami stricte technologicznymi. Współpracował z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuje się od dziecka. Poza tym jego zainteresowania obejmują grę na gitarze, komponowanie muzyki oraz sporty siłowe.

więcej