Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2021, 08:54

autor: Adrian Werner

Premiera Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Znamy godziny startu

Doczekaliśmy się premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Gra na razie zadebiutowała tylko na PS4, ale znamy już godziny startu na PC i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S.

GODZINA PREMIERY GRY:
  • PS4: już dostępna
  • XONE/XSX: 15:00 czasu polskiego
  • PC: 16:00 czasu polskiego

Nadszedł wreszcie dzień premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, czyli kolejnej odsłony cyklu FPS-ów polskiego studia CI Games. Gra przygotowana została z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S i PlayStation 4. Projekt zostanie udostępniony również na PS5, ale trochę później, gdyż problemy techniczne wymusiły przesunięcie debiutu tego wydania.

Niestety, gra nie zadebiutowała równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Produkcja na razie dostępna jest tylko na PlayStation 4. Wersja na konsole Xbox zostanie odblokowana dzisiaj o godzinie 15:00 czasu polskiego. Z kolei wydanie pecetowe zadebiutuje na Steamie o 16:00, co ujawnili sami twórcy na forum produkcji w tym serwisie.

Warto dodać, że firma Nvidia wypuściła wczoraj nowe sterowniki do kart GeForce. Opatrzono je numerem 466.63 i zoptymalizowane zostały m.in. pod kątem Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Ponadto drivery wprowadzają wsparcie dla technologii DLSS w grze No Man’s Sky oraz dla Nvidia Reflex w grach War Thunder oraz Escape from Tarkov.

Niestety, na razie w sieci nie pojawiły się recenzje Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, więc nie wiemy, czy produkcja spełnia pokładane w niej nadzieje. Pecetowa wersja poprzedniej części cyklu miała średnią ocen na poziomie 71% według serwisu Metacritic, co było wynikiem znacznie lepszym niż 59% uzyskane przez Sniper: Ghost Warrior 3. Liczymy więc, że najnowsza odsłona serii będzie stanowiła kolejny krok naprzód dla całej marki pod względem jakości.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy CI Games
  2. Graliśmy w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - sequel lepszy dokładnie o kilometr