Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 czerwca 2021, 17:29

autor: aadamus

Frostpunk za darmo w Epic Games Store

Do 10 czerwca na platformie Epic Games Store można bezpłatnie odebrać polską grę Frostpunk. Produkcja, która udostępniona zostanie za darmo w przyszłym tygodniu pozostaje tajemnicą.

Na Epic Games Store ujawniona została kolejna darmowa produkcja. W tym tygodniu jest nią Frostpunk. Grę można przypisać do swojego konta do 10 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego. Jednocześnie podano, że kolejny bezpłatny tytuł, pozostanie na ten moment tajemnicą.

Frostpunk to city builder z elementami survivalowymi opracowany przez polskie studio 11 bit. W czasie przygody trafiamy do alternatywnej wersji XIX wieku, w której to Ziemia uległa całkowitemu zlodowaceniu, a resztki ludzkości skupiły się wokół ogromnych parowych generatorów. Naszym zadaniem jest pokierowanie jedną z takich osad. Produkcja kładzie przy tym nacisk na podejmowanie trudnych moralnie decyzji.

Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 84%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 8,5 na 10 punktów.

  1. Frostpunk w Epic Games Store
  2. Frostpunk - poradnik do gry