Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2017, 12:58

autor: Góral

Sniper: Ghost Warrior 3 - dziewczyny z gry pojawią się w Playboyu

W czerwcowym numerze magazynu Playboy będzie można obejrzeć rozbieraną sesję dwóch kobiet z gry Sniper: Ghost Warrior 3 - Raquel Shein i Lydii Jorjadze.

Kilka lat temu studio CD Projekt RED zorganizowało rozbieraną sesję czarodziejki Triss Merigold w Playboyu. Podobny ruch postanowiła wykonać firma CI Games w ramach promocji Sniper: Ghost Warrior 3. Gwiazdą czerwcowego numeru popularnego magazynu jest Edyta Herbuś, ale graczy pewnie bardziej zainteresują dwie dziewczyny ze wspomnianej strzelanki - Raquel Shein i Lydia Jorjadze. Tego typu inicjatywy raczej nie zdarzają się zbyt często i o ile w przypadku Wiedźmina 2 pokazanie gołej Triss było ciekawą formą promocji dobrej gry, tak w przypadku nowej produkcji CI Games jest to raczej próba odwrócenia uwagi od negatywnych rzeczy, które narosły wokół niej od momentu premiery.

Przypominamy, że tytuł, pomimo kilku przesunięć terminu premiery, ani nie zebrał dobrych ocen w mediach, ani nie sprzedał się w takim nakładzie, na jaki liczono, co zaowocowało sporymi problemami CI Games na giełdzie. Nie wspominamy już nawet o bardzo długich czasach wczytywania się mapy czy braku trybu multiplayer. Wątpliwe, by nagie bohaterki poprawiły sytuację.

Panie z trzeciego Snipera w czerwcowym numerze Playboya / Źródło: playboy.pl
Panie z trzeciego Snipera w czerwcowym numerze Playboya / Źródło: playboy.pl
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sniper: Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3