Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2013, 15:10

autor: Hed

Sniper: Ghost Warrior 2 w tłoczni – ukończenie kampanii zajmie 7 godzin

Sniper: Ghost Warrior 2 ostatecznie trafił do tłoczni, co oznacza, że pojawi się zgodnie z planem, czyli 15 marca w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. City Interactive ujawniło, że kampania solowa z gry zagwarantuje co najmniej 7 godzin zabawy.

Kampania solowa Sniper: Ghost Warrior 2 zapewni co najmniej 7 godzin gry. - Sniper: Ghost Warrior 2 w tłoczni – ukończenie kampanii zajmie 7 godzin - wiadomość - 2013-02-20
Kampania solowa Sniper: Ghost Warrior 2 zapewni co najmniej 7 godzin gry.

Firma City Interactive potwierdziła, że gra Sniper: Ghost Warrior 2 trafiła do tłoczni, więc jest już na ostatniej prostej przed premierą, zaplanowaną na 15 marca. Z tej okazji producent i wydawca tytułu ujawnił kilka ciekawostek na jego temat. Graczy zainteresuje pewnie głównie długość kampanii solowej. Według City Interacitve ukończenie wszystkich misji zajmie co najmniej 7 godzin. To całkiem niezły wynik jak na strzelankę pierwszoosobową.

Pudełka z grą Sniper: Ghost Warrior 2 są w przygotowaniu, więc marcowa premiera wydaje się pewna. I dobrze, bo fani czekający na kontynuację serii mogli być zmęczeni opóźnieniami. Przesuwanie daty premiery było uzasadnione – to ważny projekt dla City Interactive. Pracowało nad nim 149 osób z trzech studiów. Na potrzeby gry przygotowano 3276 buildów, 42 minuty muzyki, 39 osiągnięć i mapy wzorowane na prawdziwych lokacjach (między innymi z Sarajewa i Tybetu).

W Sniper: Ghost Warrior 2 ponownie wcielimy się w strzelca wyborowego wypełniającego niebezpieczne misje w różnych zakątkach globu. Charakter gry różni się więc od większości innych strzelanek na rynku – w tej produkcji znajdziemy więcej skradania się i działania z ukrycia. Projektując drugiego Snipera City Interactive zadbało o lepszy model balistyczny oraz nowy silnik graficzny (CryEngine 3). Premiera odbędzie się 15 marca na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

  1. Oficjalna strona gry Sniper: Ghost Warrior 2