Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Licomp Empik Multimedia Press Release" 23 listopada 2012, 23:01

Skylandery mówią teraz po polsku

Pamiętacie sympatycznego smoka Spyro i jego przyjaciół z krainy Skylands? Od teraz mówią po polsku!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Licomp Empik Multimedia, dystrybutor firmy Activision w Polsce, z przyjemnością informuję, że dziś do sprzedaży na terenie całego kraju trafiły zestawy startowe gry SKYLANDERS SPYRO’S ADVENTURE w polskiej, dubbingowanej wersji językowej. Zestawy te dostępne są na platformę PC – w sugerowanej cenie 149,99 zł, oraz PlayStation 3 i Xbox 360 – w sugerowanej cenie 219, 99 zł.

Skylandery mówią teraz po polsku - ilustracja #1

INFORMACJA O GRZE:

SKYLANDERS SPYRO’S ADVENTURE – to innowacyjna gra wideo dla dzieci, która łączy wirtualny świat z realnymi figurkami. Za pomocą Portalu Mocy figurki ożywają na ekranie telewizora lub monitora pozwalając dzieciom cieszyć się wspólną zabawą z przyjaciółmi niezależnie od tego czy mają grę zainstalowaną na komputerze czy też jednej z wiodących konsol wideo.

W zestawie startowym Skylanders znajdziemy trzy figurki bajkowych postaci: legendarnego smoka Spyro, Trigger’a Happy i Gill’a Grunt’a, a także Portal Mocy i płytę instalacyjną (właściwe dla wybranej platformy: PC, PS3, Xbox 360). W Skylanders gracz staje się potężnym Mistrzem Portalu, który może kontrolować ponad 30 różnych postaci, odznaczających się odmiennymi umiejętnościami. Każda z figurek wnosi w fantastyczny świat Skylanders coś nowego i daje nowe możliwości graczom, odblokowując poziomy lub umożliwiając wykonanie niektórych zadań.

Ponieważ gra Skylanders współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami gracze mogą przenosić się do świata Skylanders nie tylko na swojej konsoli w domu. Do uruchomienia postaci na Portalu Mocy kolegi wystarczy własna figurka jednego ze Skylanderów. Gra jest możliwa nawet jeśli typ konsoli jest inny, dzięki czemu dzieci (i ich rodzice) nie muszą się martwić, czy mają taką samą jak kolega. Figurka posiada wbudowaną pamięć dzięki czemu zapamiętywane są wszelkie umiejętności i osiągnięcia postaci. Dodatkowo, Portal Mocy jednocześnie może przenosić dwie figurki do wirtualnego świata, co pozwala na kooperację lub rywalizację między znajomymi.