Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2013, 11:29

autor: moir

Skullgirls zebrało już ponad 625 tysięcy dolarów. Do gry trafią aż trzy nowe postacie

Powoli dobiega końca akcja crowdfundingowa gry Skullgirls w serwisie IndieGoGo. Do tej pory twórcy tytułu, studio Lab Zero Games, zebrali przeszło 625 tysięcy dolarów, co oznacza, że do produkcji trafi nie jeden, lecz aż trzech nowych bohaterów.

Akcja crowdfundingowa Skullgirls odniosła wielki sukces. - Skullgirls zebrało już ponad 625 tysięcy dolarów. Do gry trafią aż trzy nowe postacie - wiadomość - 2013-03-26
Akcja crowdfundingowa Skullgirls odniosła wielki sukces.

Sporo powodów do radości mają zarówno członkowie studia Lab Zero Games, jak i fani ich produkcji. Powód jest prosty - popularna bijatyka Skullgirls zebrała bowiem podczas swej akcji crowdfundingowej na platformie IndieGoGo przeszło 625 tysięcy dolarów.

Przypomnijmy, że rozpoczęta 27 lutego zbiórka początkowo miała na celu zgromadzenie 150 tysięcy dolarów w celu stworzenia kolejnej postaci do gry. Sukces akcji (pełna kwota została osiągnięta w zaledwie 24 godziny) skłonił twórców do dalszych działań. W efekcie obecnie, tj. na mniej niż 48 godzin do zakończenia zbiórki, wiemy na pewno, że do produkcji trafi nie jedna, lecz aż trzy zupełnie nowe postacie. Póki co znamy jedynie personalia dwóch pierwszych bohaterów. O tym kto dołączy do ich grona zadecydują sami gracze w wyniku zamkniętego głosowania, w którym udział może wziąć każdy, kto wpłacił na konto akcji chociaż 1 dolara.

Warto wspomnieć także o ostatnim z założeń deweloperów. Jeśli do końca zbiórki uda im się przekroczyć kwotę 725 tysięcy dolarów, to przekażą oni, całkowicie nieodpłatnie, licencję na wykorzystanie silnika Skullgirls studiu Mane6, które odpowiedzialne jest za powstające Fighting is Magic.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Skullgirls

Skullgirls