Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 grudnia 2016, 12:00

Siódme urodziny Wściekłych Ptaków, świąteczne wariactwa kóz i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie aktualizacji do takich tytułów jak Angry Birds, Goat Simulator MMO Simulator, Pokemon GO, Siralim 2 oraz The Greedy Cave.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds

Zaczynamy od Angry Birds. Gra ma już siedem lat na karku, a mimo to wciąż może liczyć na aktualizacje rozbudowujące jej zawartość. Wydany w zeszłym tygodniu patch dodał do niej kolejnych piętnaście nowych poziomów, związanych tematycznie z ptasimi urodzinami.

Angry Birds w App Store

Angry Birds w Google Play

Goat Simulator MMO Simulator

Zbliżające się Święta zostały oczywiście uznane przez pracowników studia Coffee Stain za idealną okazję do kolejnych wygłupów w Goat Simulator MMO Simulator. Łatka dodała do gry ogromny poziom w postaci zimowej krainy Vasteras. Czeka tam na nas prawie dwadzieścia zadań do wykonania oraz masa nowych przedmiotów i obiektów. Do tego dochodzi klasa elfa. Wszystko to jak zwykle podane w absurdalnej formie.

Goat Simulator MMO Simulator w App Store

Goat Simulator MMO Simulator w Google Play

Pokemon GO

Ciekawe zmiany zaszły również w Pokemon GO. Początkowo ogłoszono, że aktualizacja dodała kilka ułatwień interfejsu, w tym przede wszystkim możliwość przetransferowania do profesora Willowa kilku stworków jednocześnie. Kilka dni później do gry trafiły jednak wreszcie pierwsze pokemony z tzw. drugiej generacji. Ponadto uruchomiono event, w którym możemy do 29 grudnia złapać świąteczną wersję Pikachu.

Pokémon GO w App Store

Pokémon GO w Google Play

Siralim 2

Godną uwagi aktualizację dostało również wyśmienite RPG Siralim 2. Łatka dodała całkowicie za darmo duży dodatek, zatytułowany Gate of the Gods, w którym musimy gromadzić części kluczy, składać je, a następnie za ich pomocą otwierać bramy prowadzące do bitew z piętnastoma bóstwami. Rozszerzenie zawiera 60 nowych potworów i tyle samo dodatkowych typów surowców i kart oraz setkę zaklęć. Do tego dochodzą dziesiątki mniejszych i większych ulepszeń interfejsu, balansu i mechanizmów rozgrywki.

Siralim 2 w App Store

Siralim 2 w Google Play

The Greedy Cave

Bardzo ładnie rozwija się również inne RPG w postaci The Greedy Cave. Wydana w zeszłym tygodniu aktualizacja dodała dwadzieścia pięter lochów, pełnych potworów i pułapek. Ponadto gracze mogą szukać nowych zbroi.

The Greedy Cave w App Store

The Greedy Cave w Google Play