Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2020, 16:02

Sims 4 Życie eko umożliwia przerabianie ludzi na pierogi

Nowy dodatek do Sims 4, Życie eko, umożliwia przerobienie każdego zmarłego sima na jedzenie. Jedyne, czego potrzebujecie, to fabrykatora, maszyny do recyklingu i przepisu. No i martwego nieszczęśnika.

Sims 4 Życie eko umożliwia przerabianie ludzi na pierogi - ilustracja #1
Były mężu, ty idziesz następny! (źródło: fixumdyrdum)
W SKRÓCIE:
  • dodatek Sims 4: Życie eko wprowadził do rozgrywki m.in. maszynę do recyklingu i fabrykator;
  • przy pomocy pierwszego można przemielić groby na części zamienne,
  • a przy pomocy drugiego zrobić z nich jedzenie, np. pierogi albo musli.

Pięć dni temu miała miejsce premiera nowego dodatku do Sims 4Życie eko. Jeszcze mniej czasu zajęło społeczności odkrycie pierwszych patologicznych możliwości rozszerzenia. Cass Marshal z Polygonu pochwaliła się wczoraj swoim odkryciem: od teraz można w Simsach zabijać simów po to, by ich zjeść. Niewątpliwie metoda ta sprawi, że zmaleją rachunki Waszego domostwa. Prawdopodobnie nie wpłynie jednak bezpośrednio na poprawę śladu ekologicznego.

Nowy dodatek wprowadza całą serię urządzeń, mających przede wszystkim obniżyć opłaty za parcelę, a jednocześnie zwiększyć ślad ekologiczny zielony lub przemysłowy w okolicy (w zależności od tego, jaką taktykę przyjmiecie). Wśród nich znajdziecie maszynę do recyklingu, która dostarczy Wam potrzebnych elementów i fragmentów, oraz fabrykator, przerabiający je na przedmioty.

Sims 4 Życie eko umożliwia przerabianie ludzi na pierogi - ilustracja #2
Śpiewamy na nutę Super Trouper zespołu Abba: zupa z trupa, pizza ze śmietnika i spleśniały ser, wszystko mój sim zje, i z nikim nie podzieli się. (źródło: Ikazuchi)

Przetwarzać możecie wszystko, co znajduje się w wyposażeniu sima. Jeśli umieścicie tam nagrobek (pamiętajcie, że wcześniej był urną z prochami!), nic nie stoi na przeszkodzie, by i on skończył zmielony. Tak pozyskane części wykorzystacie w fabrykatorze, Waszej nowej kuchni. Czyż to nie wspaniały system? Sałatka ogrodowa, talerz pełen protein… Pyszności!

Skąd wziąć przepis na pierogi?

Nie będziemy psuć Wam zabawy w Hannibala. Polecamy rozwijać umiejętności i ekscytować się wytwarzaniem przy każdym napotkanym simie. W końcu powinniście dostać to, czego szukacie.

Każdy z Was ma pewnie swoje ulubione sposoby na zabijanie simów. Jeśli natomiast chcielibyście pójść w ilość, polecamy wesprzeć się morderczymi modami – łatwo, szybko i krwawo. Do dzieła!

  1. Sims 4 - poradnik do gry
  2. 50 twarzy sima – ciemniejsza strona modów do The Sims 4
  3. Życie eko w Sims 4 to nie tylko bara-bara w śmietniku – cały dodatek wymiata (śmieci też)
  4. Oficjalna strona dodatku