Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2020, 16:06

Sims 4 - twórcy ulegli fance, dzięki niej można nazywać krowo-kwiaty

Fanka gry The Sims 4, która od lat prosiła twórców o wprowadzenie możliwości nazywania krowo-kwiatów, wreszcie doczekała się tej opcji. Co więcej, deweloperzy przygotowali dla niej drobną niespodziankę i sprawili, że domyślne imię roślin nawiązuje do pseudonimu graczki.

Sims 4 - twórcy ulegli fance, dzięki niej można nazywać krowo-kwiaty - ilustracja #1
Krowo-kwiaty nie są przyjaźnie nastawione do Simów.

Jedna z najpopularniejszych streamerek The Sims 4, kryjąca się pod pseudonimem lilsimsie (znana także jako simzee), po wielu latach grania w produkcję Electronic Arts doczekała się wprowadzenia do gry elementu, o który razem ze swoją społecznością prosiła deweloperów od dawna. Mowa tutaj o możliwości nazywania tzw. krowo-kwiatów własnymi imionami. Kilka dni temu Simsy 4 otrzymały aktualizację wprowadzającą tę funkcję, a streamerka po pewnym czasie zorientowała się, że twórcy przygotowali dla niej małą niespodziankę. Okazało się, że te niecodzienne rośliny domyślnie posiadają teraz imię nawiązujące bezpośrednio do dziewczyny – Little Simzee (można je oczywiście zmienić).

Czym są krowo-kwiaty?

Krowo-kwiaty to mięsożerne rośliny, które z wyglądu przypominają łeb krowy. Są one w stanie pożreć Sima w całości i można je otrzymać jako nagrodę za osiągnięcia zawodowe w karierze Badacza natury. Krowo-kwiaty wabią Simów ciastem umieszczonym na końcu swojego języka. Roślinę, która zjadła człowieka, można wydoić i tym samym uzyskać specjalny napój odmładzający.

Lilsimsie (swoją drogą dziewczyna ma na nazwisko Sims – czy to już przeznaczenie?) w udostępnionymi wideo podzieliła się wrażeniami z tej sytuacji. Streamerka od lat związana jest z grą, która tak naprawdę stała się już jej sposobem na życie. W Simsy gra codziennie i od dawna miała nadzieję, że twórcy w końcu pozwolą jej nazywać krowo-kwiaty. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw i stwierdziła, że to najlepsza rzecz, jaka spotkała ją w życiu.