Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2017, 18:06

autor: Góral

Sid Meier's Civilization VI z wersją demonstracyjną

Jeżeli zastanawialiście się nad kupnem gry Sid Meier's Civilization VI, to wszelkie wątpliwości powinno rozwiać demo produkcji udostępnione przez studio Firaxis Games.

Demo gry Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI z wersją demonstracyjną - ilustracja #1

Studio Firaxis Games udostępniło demo Sid Meier's Civilization VI. Darmowa wersja popularnej strategii umożliwia zabawę Chinami dowodzonymi przez cesarza Qin Shi Huanga. Rozgrywka potrwa maksymalnie 60 tur i pozwala zapoznać się z początkami kampanii. Dodatkowo dla osób, które nie miały nigdy wcześniej do czynienia z Cywilizacją, przygotowano specjalny samouczek.

W okolicach premiery produkcja doczekała się wielu bardzo pochlebnych opinii, w tym także i u nas. Jeżeli więc nie skusiliście się na zakup wcześniej, bo „recenzenci się nie znają”, bo „kreskówkowa grafika”, bo „nie ma dema” itd., to teraz nie macie już wymówek – możecie przekonać się sami, jak Sid Meier's Civilization VI wypada w rzeczywistości.

Promocja na gry 2K Games

Przy okazji firma 2K Games, wydawca gry, postanowiła zorganizować promocję na Steamie, w której można nabyć rozmaite produkcje, w tym oczywiście Sid Meier's Civilization VI. Niestety w tym przypadku gra po przecenie kosztuje 47,99 euro, czyli około 207 zł. Taniej kupicie w rodzimych sklepach. Poza tym tytułem można jednak nabyć takie produkcje jak:

  1. Mafia III – 16,49 euro (ok. 71 zł),
  2. BioShock Remastered – 6,59 euro (ok. 28 zł),
  3. BioShock 2 Remastered – 6,59 euro (ok. 28 zł),
  4. Sid Meier's Civilization: Beyond Earth – 9,99 euro (ok. 43 zł),
  5. Carnival Games VR – 4,99 euro (ok. 22 zł),
  6. Borderlands: The Pre-Sequel! – 11,99 euro (ok. 52 zł).