Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2016, 09:48

Sid Meier’s Civilization VI i Shadow Warrior 2 przejmują cyfrową dystrybucję. Top 10 Steam (9 - 15 października)

Gry Sid Meier’s Civilization VI i Shadow Warrior 2 zdominowały ubiegłotygodniowe zestawienie bestsellerów Steama, czyli najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji.

Tydzień temu w niniejszym notowaniu królowała Mafia III, ale już mamy nowych liderów pecetowej sprzedaży. Sid Meier’s Civilization VI i Shadow Warrior 2 zajęły aż cztery pozycje w pierwszej dziesiątce dzięki podziałowi na edycję zwykła i specjalną. Nowa Cywilizacja doczekała się wielu zmian, z którymi warto zapoznać się w naszym artykule zatytułowanym Alfabet Cywilizacji VI. Shadow Warrior 2 zbiera natomiast, zarówno od krytyków jak i samych graczy, bardzo pozytywne oceny, wobec czego na pewno warto sprawdzić samemu, jak polskiemu studiu Flying Wild Hog udała się nowa strzelanka. Przy okazji polecamy także zwrócić uwagę na miejsce szóste na liście, na którym do grupy steamowych hitów zawitała Europa Universalis IV: Rights of Man.

1.

Sid Meier’s Civilization VI

2.

Shadow Warrior 2

3.

Sid Meier’s Civilization VI Digital Deluxe

4.

Mafia III

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Europa Universalis IV: Rights of Man

7.

Shadow Warrior 2 Deluxe

8.

Grand Theft Auto V

9.

Battlerite

10.

Football Manager 2017

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.