Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 lutego 2019, 12:36

autor: Adrian Werner

Sid Meier's Civilization 6 - darmowy okres i promocja na Steamie

Na Steamie ruszył darmowy okres próbny Sid Meier's Civilization VI, czyli wysoko ocenianej turowej strategii zespołu Firaxis. Równocześnie zorganizowano promocję gry.

Gra ukazała się w 2016 roku. - Sid Meier's Civilization VI - darmowy okres i promocja na Steamie - wiadomość - 2019-02-12
Gra ukazała się w 2016 roku.
CIVILIZATION VI W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Firaxis
  2. Wydawca: 2K Games
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: PC, iOS, Switch

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Sid Meier's Civilization VI, czyli najnowszą odsłonę popularnego cyklu turowych strategii studia Firaxis, to właśnie nadarzyła się ku temu dobra okazja. Na Steamie zorganizowano bowiem darmowy okres z grą, pozwalający przetestować ją bez płacenia.

Zabawa dobiegnie końca za dwa dni. Jeśli w tym czasie produkcja przypadnie Wam do gustu, możecie skorzystać z promocji na Steamie, w ramach której Sid Meier's Civilization VI przeceniono do 77,37 złotych. Przygotowano również obniżki cen dodatków.

Przypomnijmy, że Sid Meier's Civilization VI zadebiutowało na PC 21 października 2016 roku. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i posiada średnią ocen na poziomie 88% według serwisu Metacritic. Produkcja bardzo spodobała się również naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 9.0/10.

Sukces gry sprawił, że doczekała się ona konwersji na inne platformy sprzętowe. W grudniu 2017 r. ukazała się na iPada, a listopadzie zeszłego roku Sid Meier's Civilization VI trafiło na konsolę Nintendo Switch.

Darmowy okres próbny jest dobrą okazją do przypomnienia sobie gry, gdyż wkrótce ukaże się drugi (po Rise and Fall) duży dodatek. Rozszerzenie nosi tytuł Gathering Storm i trafi na pecety w Walentynki, czyli 14 lutego tego roku. Pierwsze recenzje produkcji są bardzo pozytywne.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Civilization VI – o jedną turę od ideału
  3. Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry